Zavřít reklamu

YepNoteS: Simple notes & lists, Tiny Calendar Pro a WatchApp for Instagram App. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

YepNoteS: Simple notes & lists

Stažením aplikace YepNoteS: Simple notes & lists získáte parádní nástroj, který vám dokáže v okamžiku nahradit Připomínky a Poznámky. Do tohoto programu si tedy budete zapisovat jednotlivé poznámky, vytvářet seznamy úkolů a na jednotlivé záznamy si nastavovat notifikace. Zároveň je můžete odlišit díky použití barev.

Tiny Calendar Pro

Aplikace Tiny Calendar Pro dokáže skvěle nahradit nativní Kalendář. Tento program se konkrétně pyšní vcelku přívětivým a jednoduchým uživatelským prostředím, kdy od sebe dokáže skvěle odlišit jednotlivé události. Jak nástroj vypadá a funguje na Apple Watch si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

WatchApp for Instagram App

Řadíte se mezi milovníky sociální sítě Instagram a rádi byste si procházeli takzvaný „feed“ fotografií i na vašich jablečných hodinkách? V takovém případě by vám mohla přijít vhod aplikace WatchApp for Instagram App, která si s tímto skvěle poradí. Podle vývojářů do programu navíc již brzy dorazí řada dalších funkcí.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více