Zavřít reklamu

Reaction Timer Game, Trance X a Bills Splitter Widget – budget. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Reaction Timer Game

S pomocí jednoduché aplikace Reaction Timer Game si můžete velice snadno a rychle otestovat rychlost vašich reakcí, či dokonce na nic zapracovat. Objeví se před vámi totiž odpočet, kdy vaším úkolem bude zmáčknout příslušné tlačítko přesně v okamžik, kdy narazí na nulu.

Trance X

Pamatujete si ještě na ikonické retro hry, ve kterých jste museli stavět co možná nejvyšší věž skládáním jednotlivých bloků na sebe? Tento herní zážitek si můžete připomenout stažením titulu Trance X, který se pyšní jemně futuristickým designem a zahrát si jej můžete i na Apple Watch.

Bills Splitter Widget – budget

Jak již samotný název napovídá, stažením aplikace Bills Splitter Widget – budget získáte parádní nástroj, který vám umožní v okamžiku rozdělit například účet v podniku na několik dílů podle počtu lidí, kdy počítá zároveň i se spropitným. Program nabízí i praktický widget a podporu na jablečných hodinkách.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více