Zavřít reklamu

Firetask Pro – Task Manager, Proloquo2Go a Awesome Voice Recorder PRO AVR. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Firetask Pro – Task Manager

Jestliže hledáte nějaký parádní nástroj, s jehož pomocí byste dokázali posunout vaši produktivitu kupředu, tak byste rozhodně neměli přehlédnout oblíbenou aplikaci Firetask Pro – Task Manager. Tento program slouží pro zapisování vašich jednotlivých úkolů, kterým můžete nastavit prioritu, kategorizovat je a mít tak nad nimi parádní přehled.

Proloquo2Go

Profesionální aplikace Proloquo2Go je primárně určena pro všechny hluchoněmé lidi, kteří mají problémy s dorozuměním. S pomocí tohoto nástroje však dokážete vyřešit zmiňovanou komunikaci levou zadní. Jedná se o prvotřídní propracovaný program, který můžete využít na iPhonu, iPadu a Apple Watch. Samozřejmě je ale celý v angličtině.

Awesome Voice Recorder PRO AVR

Zakoupením aplikace Awesome Voice Recorder PRO AVR si přijdete na parádní nástroj, který vám dokáže posloužit jakožto perfektní alternativa za nativní Diktafon. Tento program slouží k nahrávání nejrůznějších audio souborů a hodí se tedy především pro žurnalisty, studenty a ostatní. Konkrétně dokáže nahrávat ve formátech MP3, WAV a M4A.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více