Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Weather mini

Jestliže hledáte nějaké alternativní řešení za nativní aplikaci Počasí, tak byste rozhodně neměli přehlédnout Weather mini. Jedná se o kompletně nezávislý nástroj s minimalistickým designem, který vás dokáže v okamžiku informovat o nadcházejícím počasí a dokonce je k dispozici i pro váš Mac.

Chromatica camera

Aplikace Chromatica camera cílí především na iPady a iPhony. Jedná se o profesionální nástroj, který potěší všechny vášnivé fotografy, jež se snaží o co možná nejlepší snímky. Nativní aplikace Fotoaparát si sice poradí s vyfocením krásných fotografií, ale v mnoha ohledech je omezená. S pomocí Chromatica camera můžete upravit řadu nastavení a postarat se tak o co možná nejlepší snímek. Spoušť fotoaparátu navíc můžete ovládat skrze jablečné hodinky Apple Watch.

Eva Stickers

Pokud pro komunikaci s přáteli, rodinnými příslušníky či kolegy z práce využíváte především nativní iMessage, tak by se vám možná mohla hodit aplikace Eva Stickers. Jejím stažením totiž získáte kolekci s perfektními samolepkami, které vyobrazují ježka jménem Eva a umožní vám tak perfektně okořenit jakoukoliv konverzaci.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více