Zavřít reklamu

WristControl for HomeKit, Mysteries of Fractal a Intrval: watch face counter. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

WristControl for HomeKit

Zakoupením aplikace WristControl for HomeKit získáte parádní nástroj, který se kompletně dokáže postarat o správu vaší chytré domácnosti Apple HomeKit. Tento program tedy dokáže nahradit nativní Domácnost a poskytne vám podstatně více funkcí. Jak to celé vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Mysteries of Fractal

Slyšeli jste někdy už o fraktálním umění a našli jste v něm zalíbení? Jedná se formu algoritmického umění, které je tvořeno výpočtem fraktálů. Zakoupením aplikace Mysteries of Fractal získáte parádní nástroj, který vám bude ukazovat různé obrazce, které si můžete zvětšit mnohdy až 20 tisíc krát.

Intrval: watch face counters

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy jste se sami sebe ptali, kolik dní vám zbývá například do výletu, nebo jak dlouho je tomu od nějaké události? Tak přesně v tomto vám dokáže pomoci aplikace Intrval: watch face counter. V rámci tohoto programu si zapíšete zmiňované události a aplikace následně bude odpočítávat či počítat čas. Následně už jen stačí na ciferník přidat příslušnou komplikaci, díky čemuž budete mít dokonalý přehled.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více