Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Zippycal – Calendar

Hledáte nějaký jednoduchý, praktický, intuitivní a vcelku zábavný kalendář? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, možná by vás mohla zaujmout aplikace Zippycal – Calendar. V rámci tohoto programu si budete moci zapisovat nejrůznější nadcházející události a mít tak nad nimi perfektní přehled.

Nutrients – Nutrition Facts

Aplikace Nutrients – Nutrition Facts vám dokáže velice rychle a jednoduše pomoci například se snižováním vaší osobní váhy. V tomto směru je pro vás totiž přímo klíčové, abyste si hlídali svůj kalorický příjem a nutriční hodnoty jednotlivých potravin. Tento nástroj vám dokáže velice rychle poskytnout zmiňované informace a pyšní se rozsáhlou databází s více než 200 tisíci potravinami.

WatchApp – for Whatsapp

Jestliže pro komunikaci s kolegy, přáteli a rodinnými příslušníky používáte především aplikaci WhatsApp a rádi byste ji měli k dispozici i na vašich jablečných hodinkách, tak byste neměli přehlédnout aktuální akci na aplikaci WatchApp – for Whatsapp. Tento program vám pochopitelně zpřístupní WhatsApp i na Apple Watch.

.