Zavřít reklamu

Roman – budget weight loss, Today In History a You Record Pro. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Roman – budget weight loss

Chtěli byste zredukovat svou hmotnost a shodit nějaké to kilo navíc? V takové případě jistě víte, že naprostým základem je správná strava. S tímto vám dokáže skvěle pomoct aplikace Roman – budget weight loss, která se jednak stará o pravidelnou stravu, sleduje progres vaší hmotnosti a motivuje vás ke cvičení.

Today In History

Jak již samotný název napovídá, aplikace Today In History se zabývá historií. Přijde vám, že je další a další den zcela obyčejný a v ničem nevyniká? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak se mýlíte. Aplikace vám proto každý den poskytne řadu informací o tom samém dni z historie, kdy se soustředí na významné události, narození, úmrtí, svátky a další.

You Record Pro

Jestliže hledáte nějaké alternativní řešení za nativní aplikaci Diktafon, zbystřete. Dnes se totiž do akce dostává program You Record Pro, který cílí především na různé žurnalisty, historiky, studenty a další uživatele, kteří hledají ideální aplikaci pro nahrávání zvukových stop.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více