Zavřít reklamu

Money – Track easily, Roman – budget weight loss a Pomodoro Focus Timer. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Money – Track easily

Stažením aplikace Money – Track easily si přijdete na vcelku jednoduchý nástroj, který vám dokáže pomoct se správou vašich financí. Program konkrétně zaznamenává vaše výdaje a příjmy, díky čemuž následně okamžitě vidíte, za co kolik utrácíte, a kde byste naopak mohli ušetřit.

Roman – budget weight loss

Jestli byste chtěli zredukovat svou hmotnost a tedy shodit nějaké to přebytečné kilo, tak by vás mohl zaujmout nástroj Roman – budget weight loss. Klíčem k úspěchu je v tomto případě samozřejmě zdravá strava. S tímto vám dokáže skvěle pomoct aplikace Roman – budget weight loss, která se jednak stará o pravidelnou stravu, sleduje progres vaší hmotnosti a motivuje vás ke cvičení.

Pomodoro Focus Timer

Hledáte nějakou aplikaci, která by vám dokázala pomoci posunout vaši produktivitu kupředu? V takovém případě by vám mohl přijít vhod program Pomodoro Focus Timer, který využívá takzvanou techniku Pomodoro. Tato technika pro organizování času rozdělí vaši práci do menších intervalů (zpravidla po 25 minutách), jež proloží krátkými pauzami. Díky tomu se tak budete daleko lépe soustředit a nebudete mrhat časem.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více