Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Balance Forecasting

Správa osobního rozpočtu a financí dá častokrát člověku skutečně zabrat. Aplikace Balance Forecasting se dokáže postarat o předpověď vašeho rozpočtu až na následujících třicet let. Tento nástroj totiž detailně analyzuje vaše výdaje, příjmy a úspory a na jejich základě dokáže zhruba vypočítat, kolika penězi při současném utrácení budete disponovat například za týden, měsíc, nebo rok.

Do.List: To Do List Organizer

Někdy se můžeme ocitnout v situaci, kdy máme zkrátka spoustu úkolů a můžeme v jednoduchosti na něco zapomenout. V tomto vám může pomoci aplikace Do.List: To Do List Organizer. V rámci této aplikace si totiž budete evidovat vaše seznamy úkolů, které dále rozdělíte na dnešek, zítřek a na příště.

Dipping Master

V některých případech se vám hodí jakákoliv aplikace, která vás svým způsobem potěší, uklidní a taktéž zabaví. Ve hře Dipping Master máte totiž jediný úkol. Budete totiž před sebou mít hrníček a váš hlavní úkol spočívá v tom, že do zmiňovaného hrníčku musíte namáčet jednotlivé perníčky, dokud nebudou pořádně namočené.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více