Zavřít reklamu

Daily Riddle, Snore Control Pro a Power Remote Pro: PPT Clicker. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Daily Riddle

Aplikace Daily Riddle potěší především milovníky hádanek. Jak již samotný název napovídá, tento program vám totiž bude každý den pokládat jednu hádanku, na kterou byste měli sami přijít. Pokud si ale s daným hlavolamem nevíte rady a rádi byste znali odpověď, tak vám ji aplikace ráda poskytne.

Snore Control Pro

Máte problémy s chrápáním, čímž zároveň značně obtěžujete i své nejbližší okolí? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste se měli přinejmenším podívat na aplikaci Snore Control Pro. Tento nástroj dokáže automaticky detekovat vaše chrápání a případně jej i nahrát. Pro samotné detekování program využívá umělou inteligenci v kombinaci se strojovým učením, kdy používá obrovské množství těch nejrůznějších vzorků. Zároveň nabízí funkci pro stop chrápání, čehož docílí pomocí vibrací iPhonu.

Power Remote Pro: PPT Clicker

Jestliže častokrát prezentujete a používáte například Microsoft PowerPoint, Apple Keynote, Google Slides, či obyčejné PDF soubory, zbystřete. Dnes se ve slevě objevila skvělá aplikace Power Remote Pro: PPT Clicker, která vám dokáže posloužit jakožto ovladač. Za pomocí iPhonu či Apple Watch tak můžete přepínat mezi jednotlivými snímky bez jediného problému a zároveň si můžete na telefonu procházet poznámky.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.