Zavřít reklamu

Je tady víkend a spolu s ním také naše pravidelné tipy na zajímavé filmy, které nyní můžete na iTunes sehnat k zakoupení nebo vypůjčení o něco levněji. Tentokrát si přijdou na své milovníci filmových adaptací komiksů nebo třeba příznivci „dračí“ série Jak vycvičit draka.

300: Rise of an Empire

Pokud patříte mezi příznivce filmových adaptací komiksových románů Franka Millera, jisgtě vás potěší také snímek 300: Rise of an Empire. V tomto díle velkolepé ságy se děj přesouvá na nové bojiště, a to na moře. Řecký generál Themistoklés se snaží sjednotit celé Řecko v čele útoku, který zvrátí vývoj války. Themistoklés ve filmu čelí obrovské invazi perských sil, které vedou božský Xerxés a Artemisia, pomstychtivá velitelka perského loďstva.

  • 59,- vypůjčení, 129,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film 300: Rise of an Empire pořídíte zde.

Ghost Ship / Loď duchů

V Beringově moři je jednoho dne zničehonic nalezena ztracená výletní loď, která byla pohřešovaná od roku 1953. Nálezci se domluví, že si ji ponechají – posléze se ale ukáže, že šlo o velmi špatný nápad. Zatímco míří do přístavu, na lodi se za podivných okolností začnou ztrácet členové posádky. Hrůza z neznámého nepřítele a boj o život promění jejich cestu v opravdové peklo. Vládcem opuštěné lodi je totiž starověký démon.

  • 59,- vypůjčení, 129,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Ghost Ship pořídíte zde.

Warcraft

Království Azeroth a říše Draneor se od sebe nemohou lišit víc. Zatímco království Azeroth je vzkvétající říší lidí, v níž moudře vládne král Llane (Dominic Cooper)., v Draenoru neustále mezi sebou bojují znepřátelné rasy Orků. Ty nakonec nečekaně spojí až neporazitelný nepřítel, nákaza, která v jejich zemi postupně ničí vše živé. Orkovíé se pod vedením vůdce Gul´dana rozhodnou pomocí portálu přemístit do Azerothu, jehož obyvatelé jsou ochotní bránit svou zemi do posledního muže, ostatně nic jiného jim ani nezbývá. Zdá se, že ničivý střet civilizací nelze zastavit, ti, kdo hledají náhradní řešení, přesto existují.

  • 59,- vypůjčení, 79,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Warcraft pořídíte zde.

Jak vycvičit draka 3

Ostrov Blp obývají Vikingové a draci, kteří zde žijí v záviděníhodné harmonii. Vládne jim mladý náčelník Škyťák se svým létajícím parťákem Bezzubkou. Škyťák kromě Bezzubky miluje také svoji kamarádku Astrid, jen jí to ještě nestačil naplno říct. Paradoxně právě láska se stane předzvěstí mračen, která se nad Blpem začnou stahovat. Na počátku všeho stojí bílá dračice Bleskoběska, jež doslova omráčí Bezzubku, který se pod jejím vlivem promění z obávaného Nočního běsu na nejistého puberťáka. Možná i proto včas ve vzduchu neucítí nebezpečí pro všechny draky, které se ke břehům ostrova blíží.

  • 59,- vypůjčení, 149,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Jak vycvičit draka 3 pořídíte zde.

Diskuze k článku

celý text





Čtěte více