Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Balíček 5 hudebních filmů

Milujete muzikály a filmy s hudební tématikou? Pak by vám neměl uniknout balíček pěti hudebních filmů. Kolekce obsahuje tituly Staying Alive (1983), Pomáda (1987), Dreamgirls (2007), Footloose (1984) a Flashdance (1993). Film Staying Alive obsahuje české titulky, snímky Pomáda, Footloose a Flashdance nabízí český dabing, snímek Dreamgirls je v angličtině.

Balíček 5 hudebních filmů stáhnete za 349 korun zde.

Jak vycvičit draka – kolekce 3 filmů

Užijte si dobrodružství se statečným Škyťákem, jeho drakem Bezzubkou a dalšími oblíbenými (nejen) dračími hrdiny. V balíčku filmů najdete snímky Jak vycvičit draka (2010), Jak vycvičit draka 2 (2014) a Jak vycvičit draka 3 (2019). Druhé dva snímky můžete sledovat s českým dabingem i titulky, film Jak vycvičit draka 2010 bohužel v češtině dostupný není.

Trilogii Jak vycvičit draka pořídíte za 399 korun zde.

Vřískot: Trilogie

Pokud fandíte svérázným teenage vyvražďovačkám z režisérské dílny Wese Cravena, máme pro vás tip na kolekci tří snímků s legendárním Ghostfacem v hlavní roli. Ve sbírce najdete filmy Vřískot 1, Vřískot 2 a Vřískot 3. Filmy Vřískot 1 a Vřískot 3 jsou k dispozici i v češtině, film Vřískot 2 je v angličtině.

Trilogii Vřískot pořídíte za 349 korun zde.

Annabelle: Kolekce 3 filmů

Patříte mezi fanoušky hororových filmů? Pokud mezi vaše oblíbené strašidelné náměty patří děsivá panenka Annabelle, můžete si na iTunes stáhnout balíček, který obsahuje filmy Annabelle, Annabelle 2: Zrození zla a Annabelle 3. Filmy Annabelle a Annabelle 2: Zrození zla obsahují český dabing i titulky, u snímku Annabelle 3 najdete pouze české titulky.

Trilogii Annabelle pořídíte za 799 korun zde.

Jason Bourne – kolekce 5 filmů

Patříte mezi fanoušky akčních filmů o Jasonu Bourneovi? Pak byste si neměli nechat ujít kolekci pěti filmů. V této sbírce najdete snímky The Bourne Identity, The Bourne Supremacy, The Bourne Ultimatum, The Bourne Legacy a Jason Bourne. U filmu Jason Bourne najdete český dabing i české titulky, ostatní tituly jsou pouze v anglickém znění.

Kolekci filmů o Jasonu Bourneovi pořídíte za 349 korun zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.