Zavřít reklamu

Víkend klepe na dveře. Zatímco někteří z nás si ho zpříjemní výletem, dovolenou, pobytem u vody nebo návštěvou baru, jiní dají přednost lenošení u počítače či Apple TV. V dnešním článku vám přinášíme několik tipů na balíčky filmů na iTunes. Balíčky obvykle spojuje stejný režisér, herec, žánr nebo téma, a filmy v nich obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji, než kdybyste si je pořizovali samostatně.

Men in Black – kolekce 4 filmů

Série Mužů v černém baví diváky po celém světě již od druhé poloviny devadesátých let minulého století. V tomto balíčku čtyř filmů najdete jak původní titul Muži v černém z roku 1997, tak i snímky Men in Black II, Men in Black III a MiB: International. Film MiB: International nabízí český dabing a titulky, ostatní filmy z balíčku jsou v angličtině.

Balíček 4 film Men in Black pořídíte za 499 korun zde.

Trilogie Kmotr

Ačkoliv spousta lidí nedá dopustit na původní knižní předlohu z pera Maria Puza, velké popularitě se těší také filmové zpracování kultovního Kmotra. Na iTunes je možné stáhnout balíček, obsahující filmy Kmotr, Kmotr II a Kmotr III. Film Kmotr nabízí české titulky, u snímků Kmotr II a Kmotr III najdete český dabing a titulky.

Balíček filmů Kmotr stáhnete za 149 korun zde.

Jack Reacher – kolekce 2 filmů

Milovníkům akce a příznivcům bývalého vojenského vyšetřovatele Jacka Reachera je určena kolekce dvou filmů, ve kterých titulní roli zmíněného hrdiny ztvárnil herec Tom Cruise. Jedná se o filmy Jack Reacher a Jack Reacher: Nevracej se. Film Jack Reacher je s českými titulky, u snímku Jack Reacher: Nevracej se najdete kromě titulků také český dabing.

Kolekci dvou filmů Jack Reacher stáhnete za 129 korun zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více