Zavřít reklamu

Stejně jako v závěru každého týdne vám i tentokrát přinášíme výběr filmů, které si na iTunes můžete pořídit za výhodnější cenu. Pro jistotu podotýkáme, že vzhledem ke slevě se nejedná o ty nejžhavější novinky, věříme ale, že si z dnešní nabídky i přesto vyberete.

Le Mans ’66

V historickém snímku Le Mans ’66 uvidíme Matta Damona a Christiana Balea. Matt ve filmu ztvárňuje amerického konstruktéra vozidel Carrolla Shelbyho, Bale zase neohroženého britského řidiče Kena Milese. Připomeňte si příběh zrodu revolučního závodního vozu, kterému se na legendárním 24-hodinovém závodě Le Mans ve Francii v roce 1966 podařilo nevídané.

  • 99,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Le Mans ’66 pořídíte zde.

Odvážná Vaiana

Máte rádi kouzelný příběh o odvážné Vaianě? Tento víkend si ho můžete pořídit za zvýhodněnou cenu. V dobrodružném animovaném filmu z produkce studia Disney se setkáváme s dospívající dívkou, která se vydá na nebezpečnou plavbu přes oceán, aby zachránila svůj lid. Na své cestě potkává poloboha Mauiho, který jí pomáhá stát se mořeplavkyní, a společně prožívají řadu dobrodružství, při kterém poznávají oceán i jeho obyvatele.

  • 99,- zakoupení
  • Angličtina, čeština

Film Odvážná Vaiana pořídíte zde.

Die Hard 2: Die Harder

Ve filmu Die Hard 2: Die Harder se vrací Bruce Willis coby John McClane – policista mimo službu, který se ocitl ve špatný čas na špatném místě. Je opět Štědrý den, venku sněží, a John čeká na letišti na svou ženu. Nebyly by to ale McClaneovy Vánoce bez teroristů, kteří se tentokrát rozhodli převzít kontrolu nad letištěm.

  • 59,- vypůjčení, 99,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Die Hard 2: Die Harder pořídíte zde.

Vlk z Wall Street

Martin Scorsese uvádí film, který natočil podle skutečného příběhu newyorského burzovního makléře Jordana Belforta (Leonardo DiCaprio). Na začátku jeho kariéry stál americký sen, na konci neukojitelná chamtivost. Po poctivých začátcích spojených s obchodováním bezvýznamných akcií Belfort zjišťuje, že divoký konec 80. let přeje veřejným nabídkám, které jsou prolezlé korupcí. Díky svým schopnostem si vysloužil titul „Vlk z Wall Street”. Peníze. Moc. Ženy. Drogy. Pokušení je k mání a hrozba postihu minimální. Pro Jordana a jeho smečku vlků víc peněz není nikdy dost.

  • 59,- vypůjčení, 99,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Vlk z Wall Street pořídíte zde.

Témata: , , ,
.