Zavřít reklamu

Víkend je zase tady. Pokud vás ani slunečné počasí nevyláká ven, můžete ho strávit sledováním filmů. Stejně jako každý týden vám i tentokrát přinášíme nabídku balíčků filmů, které si můžete stáhnout na iTunes. Jednotlivé balíčky vždy spojuje určité téma, žánr, režisér, série nebo herec. Zatímco samostatně by vás jednotlivé filmy vyšly dráž, v balíčku je získáte opravdu výhodně.

Balíček 3 Star Trek filmů

Všichni příznivci novějších filmů ze série Star Trek jistě ocení kolekci těchto tří filmů. Najdete v ní tituly Star Trek (2009), Star Trek: Do temnoty a Star Trek: Do neznáma. Snímky Star Trek (2009) a Star Trek: Do temnoty nabízí české titulky, u filmu Star Trek: Do neznáma najdete kromě českých titulků také český dabing.

Já, padouch 1 – 3 + Mimoni

Milujete animované žluté Mimoně? Pořiďte se balíček, ve kterém najdete hned čtyři filmy se svými oblíbenými postavičkami. Kolekce obsahuje snímky Já, padouch, Já, padouch 2, Já, padouch 3 a Mimoni. Film Já, padouch je pouze v angličtině, u snímku Já, padouch 2 najdete české titulky. Filmy Já, padouch 3 a Mimoni nabízejí kromě českých titulků také český dabing.

Transformers: Kolekce 5 filmů

Transformers jsou u spousty filmových fanoušků oblíbeným fenoménem. Nechte se pohltit akčními příběhy Autobotů a Deceptikonů a strhující atmosférou honiček s velkým množstvím výbuchů. V kolekci najdete filmy Transformers, Transformers: Pomsta poražených, Transformer: Temná strana Měsíce, Transformers: Zánik a Transformers: Poslední rytíř. Všechny filmy v kolekci nabízí české titulky i český dabing.

Kolekce 5 akčních filmů

Tato sbírka pěti akčních filmů přinese tu správnou dávku dobrodružství, napětí a akčních scén divákům všeho věku. Kolekce obsahuje filmy G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009), Jack Ryan: Shadow Recruit (2014), Loupež po italsku (2003), Želvy Ninja (2014) a Lara Croft: Tomb Raider (2001). Všechny snímky s výjimkou Jacka Ryana můžete sledovat s českým dabingem i titulky.

Annabelle – kolekce 3 filmů

Patříte spíše mezi fanoušky hororových filmů? Pokud mezi vaše oblíbené strašidelné náměty patří děsivá panenka Annabelle, můžete si na iTunes stáhnout balíček, který obsahuje filmy Annabelle, Annabelle 2: Zrození zla a Annabelle 3. Filmy Annabelle a Annabelle 2: Zrození zla obsahují český dabing i titulky, u snímku Annabelle 3 najdete pouze české titulky.

Témata: , ,
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.