Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Jurrasic Park/Jurský park – kolekce pěti filmů

Patříte také mezi ty, kteří – ať už kdysi v devadesátých letech minulého století, nebo třeba v nedávné minulosti – propadli kouzlu dobrodružných filmů o dinosaurech? Nyní je díky iTunes můžete mít všechny pohromadě. Balíček pěti filmů řady Jurský park obsahuje tituly Jurský park (1993), Ztracený svět: Jurský park (1997), Jurský park III (2001), Jurský svět (2015), Jurský svět: Zánik říše (2018). U všech filmů v této kolekci je k dispozici český dabing a/nebo titulky.

Kolekci filmů stáhnete za 499 korun zde.

Spider-Man – kolekce šesti filmů

Příznivci kultovního Spider-Mana by si rozhodně neměli tento týden nechat ujít kolekci šesti filmů se spider-manovskou tematikou. Kolekce čítá tituly Amazing Spider-Man (2012), Amazing Spider-Man 2 (2014), Spider-Man (2002), Spider-Man 2 (2004), Spider-Man 3 (2007) a Spider-Man: Návrat domů (2017). U všech filmů v této kolekci je k dispozici český dabing a/nebo titulky.

Kolekci filmů stáhnete za 499 korun zde.

Trilogie Temný rytíř

Batman – hrdina bez superschopností, zato s bolavou minulostí a touhou nastolit v Gotham City. jednou provždy dobro. Pokud patříte mezi příznivce filmů, které vyprávějí o tomto komplikovaném „netopýřím“ hrdinovi, zbystřete – na iTunes nyní za výhodnou cenu seženete trilogii Temný rytíř, tedy tituly Batman začíná (2005), Temný rytíř (2008) a Temný rytíř povstal (2012). U všech filmů v této kolekci je k dispozici český dabing a/nebo titulky.

Kolekci filmů Temný rytíř stáhnete za 499 korun zde.

LEGO – kolekce 3 filmů

Milují vaše ratolesti (nebo klidně vy sami) Lego se všemi jeho možnostmi, kostkami, postavičkami … i filmy? Pak si můžete nadcházející víkend zpříjemnit sledováním trojice filmů s Lego tematikou. Ve sbírce těchto animovaných snímků naleznete tituly The LEGO Movie (2014), LEGO Batman: Film (2017) a LEGO Ninjago Film (2017). Všechny tři filmy v této kolekci nabízí jak český dabing, tak i české titulky.

Kolekci filmů LEGO stáhnete za 599 korun zde.

Trilogie Hobit – prodloužené verze

Víkend už klepe na dveře, a vy rozhodně nemáte – ať už z jakéhokoliv důvodu – nejmenší chuť vytáhnout paty z domova? Pokud patříte mezi fanoušky velkolepých filmových adaptací knih J.R.R. Tolkiena, o tomto víkendu se rozhodně nudit nebudete. iTunes totiž nabízí kolekci filmů, čítající tituly Hobit: Neočekávaná cesta (2012), Hobit: Šmakova dračí poušť (2013) a Hobit: Bitva pěti armád (2014). Všechny filmy jsou v prodloužené verzi a nabízí jak český dabing, tak i české titulky.

Trilogii Hobit stáhnete za 449 korun zde.

Sherlock Holmes – kolekce dvou fimů

Malá, ale milá – tak by se dala charakterizovat dvojice filmů s tematikou Sherlocka Holmese, kterou služba iTunes také nabízí. V této kolekci najdete dva sherlockovské tituly z režisérské dílny Guye Ritchieho – Sherlock Holmes (2010) a Sherlock Holmes: Hra stínů (2011). Film Sherlock Holmes z roku 2010 nabízí český dabing i titulky, snímek Sherlock Holmes: Hra stínů je bez českého dabingu a titulků.

Kolekci filmů Sherlock Holmes stáhnete za 349 korun zde.

Témata: , , , , ,

Diskuze k článku

celý text





Čtěte více