Zavřít reklamu

Řada z nás cvičí s pomocí svého iPhonu, iPadu, Macu či Apple Watch. Někteří ale dávají přednost sledování cviků na větší obrazovce. Pokud i vám více vyhovuje cvičení podle televize, můžete se nechat inspirovat našimi tipy na fitness aplikace, které jsou k dispozici jak pro iPhone, tak i pro Apple TV.

Just Dance Now!

Chcete se dostat do formy, zapotit se, ale tradiční cviky nejsou zrovna vaším šálkem čaje? Zkuste tanec. V aplikaci Just Dance Now! si můžete porovnat své taneční schopnosti s hráči z celého světa, zlepšit svou kondici a ještě se dobře pobavit. K dispozici budete mít bohatou knihovnu skladeb všech možných žánrů a stáří. Aplikaci lze propojit s nativním Zdravím ve vašem iPhonu.

AtHomeWorkoutsDailyBurn

Cvičení doma nemusí v žádném případě nutně mít nižší hodnotu nebo účinnost než cvičení v tělocvičně. Aplikace At Home Workouts by Daily Burn nabízí řadu efektivních cviků i sestav pro uživatele různého věku, úrovně, a s různými cíli. Chcete shodit nějaké to kilo, nabrat svaly, nebo vyrýsovat postavu? AtHomeWorkouts vám najde cvičení na míru. K dispozici budete mít video ukázky cviků s možností hlasového doprovodu, vybrat si můžete ze široké nabídky od jógy přes HIIT a kardio až po posilování s vlastní vahou i pomůckami. Aplikace je ke stažení zdarma, měsíční předplatné bez reklam a s bonusovými funkcemi vás vyjde na 329 korun.

adidas Training by Runtastic

Aplikace adidas Training by Runtastic nabízí cvičení pro ty, kteří nemají čas nebo náladu na příliš dlouhé sestavy, v nabídce jsou ale i delší série. Cvičení je vždy přizpůsobené vašemu věku a schopnostem, v nabídce jsou cviky, zaměřené na hubnutí, posílení i zlepšení fyzické kondice. Můžete využít buď kompletní sestavy, nebo jednotlivé cviky, případně si nechat sestavit vlastní cvičební plán.

Streaks Workout

Aplikace Streaks Workout nabízí cviky pro venkovní prostředí, posilovnu, ale také pro prostředí domova. Je navržena tak, aby umožnila cvičení i těm uživatelům, kteří nedisponují žádným zvláštním vybavením a nemají příliš mnoho času. V nabídce jsou desítky cvičení o délce 6, 12, 18 nebo 30 minut s možností vytvoření vlastního cvičení, aplikaci lze propojit s nativním Zdravím.

.