Zavřít reklamu

V našem seriálu o nejlepších aplikacích vám každý den přinášíme tipy na specificky zaměřené aplikace. Tentokrát bude řeč o aplikacích pro cvičení – v jednom z našich předchozích dílů jsme se věnovali cvičebním aplikacím pro děti, dnes se zaměříme na aplikace pro dospělé. Pokusili jsme se vybrat takové aplikace, které jsou buďto bezplatné, nebo cenově dostupné – může se ale stát, že v seznamu narazíte na bezplatnou aplikaci, u které je část obsahu (určitá cvičení, odstranění reklam, prémiový obsah) zpoplatněna.

Nike Training Club

Nike Training Club je ideálním a hlavně stoprocentně bezplatným řešením pro všechny, kteří se chtějí hýbat. Nabízí cviky i kompletní cvičební plány pro protažení, posilování s vlastní vahou i s nejrůznějšími pomůckami, ale také cviky pro běžce, milovníky jógy nebo příznivce kardia.

Sworkit

Aplikaci Sworkit jsme zmiňovali již v našem článku o nejlepších “cvičicích” aplikacích pro děti. Sworkit samozřejmě nabízí i bohatou nabídku pro dospělé – najdete zde také obsáhlou knihovnu cviků i jejich sestav. Sworkit nabízí uživatelům cvičební plány v závislosti na jejich cíli – na své si tedy přijdete bez ohledu na to, zda chcete zhubnout, zlepšit svou kondici nebo nabrat svaly.

Seven Minute Workout

Nemáte na cvičení příliš mnoho času a zároveň zastáváte názor, že je lepší udělat alespoň málo, než vůbec nic? Pak pro vás aplikace Seven Minute Workout bude naprosto ideální. Jak název napovídá, nabízí aplikace sérii cvičení o délce sedmi minut – každý blok sestává z cviků s vlastní vahou.

Aplikaci Seven Minute Workout stáhnete bezplatně zde.

Adidas Training by Runtastic

Aplikace Adidas Training by Runtastic patří mezi aplikace, které nabízí možnost vytvoření cvičebního plánu prakticky “na míru” na základě vámi zadaných údajů. Podobně jako výše zmíněná 7 Minutes Workout nabízí i Adidas Training krátká, efektivní cvičení pro zhubnutí, zlepšení fyzické kondice nebo vybudování svalů.

Carrot Fit

Carrot Fit je jedinou aplikací z našeho dnešního seznamu, která vyžaduje jednorázovou platbu. Pokud vám její název připadá povědomý, vězte, že se jedná o dílo tvůrců populárního Carrot Weather. Aplikace Carrot Fit vás každodenním cvičením provede s charakteristickou dávkou vtipu, a za pomoci originálně pojmenovaných cviků i komentářů se vás pokusí vybičovat k co nejlepšímu výkonu.

.