Zavřít reklamu

Měníte si rádi tapety na svém iPhonu? Někdy může být těžké najít tu správnou, v odpovídající kvalitě a vysokém rozlišení. Naštěstí pro tyto účely existuje řada aplikací v App Storu – v dnešním článku si představíme čtveřici těch, se kterými sami máme dobré zkušenosti.

Vellum

Aplikace Vellum nabízí opravdu obsáhlou knihovnu pečlivě vybraných tapet pro všechny modely iPhonů. Najdete zde širokou škálu originálních obrázků, kterými můžete osvěžit vzhled svého iPhonu, nabídka se neustále rozrůstá. Tapety si můžete přímo v aplikaci upravit – například rozostřením – do nabídky každý den přibývají novinky. Aplikace je v základní verzi zdarma, za jednorázový poplatek ve výši 79 korun získáte přístup do archivu tapet čtyři týdny zpátky.

WLPPR

Pokud máte rádi tapety s “vesmírnou” tematikou, měli byste určitě sáhnout po aplikaci WLPPR. Nabízí řadu vysoce kvalitních tapet ke stažení, díky kterým můžete uzamčenou obrazovku nebo plochu svého iPhonu ozvláštnit úchvatnými satelitními záběry z obsáhlých galerií. WLPPR nabízí pravidelné aktualizace nabídky tapet, nové kolekce, možnost vytvoření galerie oblíbených tapet a spoustu dalšího. Aplikace je v základní verzi zdarma, odemčení bonusového obsahu začíná jednorázově na 25 korunách.

Clarity

Aplikace Clarity patří dlouhodobě mezi mé osobní favority. Nabízí opravdu bohatou přehlídku vysoce kvalitních tapet, rozdělených do řady kategorií. Tapety si můžete přímo v aplikaci do velké míry přizpůsobit, každý týden vám Clarity nabídne trojici nových galerií motivů, součástí nabídky jsou také živé tapety. Do aplikace můžete přispět také svou vlastní tvorbou. Aplikace je ke stažení zdarma, za prémiový obsah zaplatíte 149 korun ročně.

Zedge

Zedge je oblíbená aplikace, která vám pomůže vyladit váš iPhone od A a do Z. Nabízí bohatou knihovnu nejrůznějších tapet pro vaši plochu i zamčenou obrazovku. Tisíce obrázků jsou zde rozděleny přehledně do různých kategorií, najdete zde i abstraktní tapety nebo motivy, ladící s určitými svátky či ročním obdobím. Aplikace je ke stažení zdarma, cena kreditů za placený obsah začíná na 25 korunách.

.