Zavřít reklamu

Hudební streamovací službu Apple Music jistě využívá řada z vás. Její používání je velice jednoduché a intuitivní, přesto se ale určitě vyplatí znát pár tipů a triků navíc, díky kterým pro vás bude poslech hudby v Apple Music ještě lepší.

Vyzdobte si playlisty

Pokud používáte Apple Music, jistě jste si vytvořili také vlastní playlisty. Pokud si je chcete přizpůsobit na maximum, můžete k nim přidat například své vlastní fotografie. Nejprve v Apple Music vyhledejte playlist, ke kterému chcete přidat nový obrázek. V pravém horním rohu klepněte na ikonku tří teček a zvolte Upravit. Klepněte na fotografii přebalu playlistu a poté zvolte buďto Pořidit fotografii nebo Vybrat fotografii.

Buďte v obraze

Každý z nás jistě v Apple Music sleduje řadu svých oblíbených umělců. Pokud si přejete být vždy informování o nově vydaných singlech či albech svých oblíbených interpretů, klepněte na hlavní stránce Apple Music v pravém horním rohu na ikonku vašeho profilu. V menu, které se vám zobrazí, klepněte na Upozornění a aktivujte položku Nová hudba.

Sdílejte texty skladeb

Hudební streamovací služba Apple Music již nějakou dobu nabízí uživatelům možnost zobrazení textu právě přehrávané skladby, díky čemuž si můžete udělat svůj vlastní karaoke večírek prakticky kdekoliv a kdykoliv. Texty písní ale můžete z aplikace také sdílet. Spusťte skladbu, kterou chcete sdílet, a v pravém horním rohu klepněte na ikonku tří teček. V menu, které se vám zobrazí, zvolte Sdílet text a poté už stačí jen vybrat způsob sdílení a jméno příjemce.

Pohrajte si se zvukem

Většina uživatelů je naprosto spokojená se zvukem, jaký je u Apple Music nastavený ve výchozím režimu. Pokud jej ale přece jenom chcete změnit, budete muset z aplikace Apple Music přejít do Nastavení. Zde vyberte položku Hudba, zamiřte do sekce Zvuk a klepněte na položku Ekvalizér, kde vyberete požadované zvukové schéma.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.