Zavřít reklamu

Informace o albu

Pokud při náhodném poslechu hudby v Apple Music narazíte na skladbu, která vás nějakým způsobem zaujala, možná si budete chtít celé album přidat do knihovny. To můžete učinit tak, že na kartě s přehrávanou skladbou klepnete vpravo nahoře na ikonku tří teček. V menu, které se vám zobrazí, následně zvolte Zobrazit album.

Řazení playlistů a skladeb

V aplikaci Apple Music máte poměrně volnou ruku, co se týče řazení skladeb a seznamů skladeb. Pokud chcete změnit řazení seznamu vašich skladeb, spusťte Apple Music, přejděte do vybraného playlistu a v pravém horním rohu klepněte na Seřadit. V menu, které se vám objeví, nakonec stačí jen klepnout na preferované kritérium řazení.

Aplikace s přístupem

Ke streamovací službě Apple Music může mít přístup celá řada aplikací, jako jsou například navigace. Pokud chcete o těchto aplikacích získat přehled, klepněte v Apple Music na ikonku vašeho profilu a zamiřte až zcela dolů. V sekci Aplikace s přístupem můžete prohlížet a případně upravovat, které aplikace budou mít přístup k Apple Music.

Karaoke

Pokud používáte Apple Music na iPhonu s iOS 16 a novějším, můžete si kromě klasického pouštění skladeb pouštět také jejich karaoke verze. Pokud v aplikaci Apple Music klepnete ve spodní části displeje na Prohlížení a zamíříte dolů, najdete sekci s názvem Sing. Po klepnutí na příslušný panel se vám zobrazí výběr skladeb, které jsou k dispozici v režimu karaoke.

Skladby z Apple Music jako budík

Pokud jste předplatitelem služby Apple Music, můžete si skladby z vaší knihovny nastavit také jako budík. Jak na to? Na iPhonu spusťte nativní aplikaci Hodiny a klepněte na ikonku budíku. Vpravo nahoře klepněte na „+“, zvolte čas buzení a klepněte na Zvuk. V sekci Skladby poté stačí klepnout na Vybrat skladbu a zvolit požadovanou píseň.

.