Zavřít reklamu

Icon Maker Pro, Batch Photo Resizer, Image Enhance Pro, iWriter Pro a LEGO Marvel Super Heroes 2. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Icon Maker Pro

Aplikace Icon Maker Pro může přijít vhod především vývojářům. S pomocí tohoto nástroje totiž můžete rychle a jednoduše vytvářet ikonky pro vaše programy, které lze přizpůsobit dle toho, pro jakou platformu zrovna vyvíjíte. Může se jednat o iPhone, iPad, Mac, anebo třeba Apple Watch.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Icon Maker Pro stáhnete zde


Batch Photo Resizer

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy jste potřebovali změnit rozměry u hned několika vašich fotografií najednou? S tímto si hravě poradí aplikace Batch Photo Resizer, každopádně u této možnosti to ještě nekončí. Program si zároveň poradí s převáděním napříč formáty a přejmenováním.

  • Původní cena: 25 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Batch Photo Resizer stáhnete zde


Image Enhance Pro

Jak již samotný název napovídá, aplikace Image Enhance Pro slouží pro vylepšení vašich fotografií. Tento program si konkrétně poradí s úpravou nejrůznějších aspektů snímku, přičemž zároveň nabízí možnost HDR efektu. Jak to celé vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 25 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Image Enhance Pro stáhnete zde


iWriter Pro

Po delší době do akce znovu zamířila populární aplikace iWriter Pro. Konkrétně se jedná o poměrně kvalitní textový procesor s jednoduchým a minimalistickým uživatelským prostředím. Využít jej můžete pro psaní nejrůznějších poznámek a dokumentů, přičemž nechybí ani možnost pro formátování textu. Výhodou pak také je, že se všechny dokumenty automaticky synchronizují skrze iCloud.

  • Původní cena: 299 Kč
  • Aktuální cena: 149 Kč

Aplikaci  iWriter Pro stáhnete zde


LEGO Marvel Super Heroes 2

Jestliže hledáte nějakou oddechovou hru, která vás ale zároveň dokáže náramně zabavit, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aktuální slevu na titul LEGO Marvel Super Heroes 2. V této hře se spojíte s vašimi oblíbenými hrdiny z Marvel univerza a vydáte se do boje s nebojácným padouchem jménem Kang, který dokonce dokáže cestovat časem.

  • Původní cena: 29,99 €
  • Aktuální cena: 7,49 €

Aplikaci LEGO Marvel Super Heroes 2 stáhnete zde

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.