Zavřít reklamu

Magic Battery, NetWorker Pro, Comic Strip Factory, SkySafari 6 a Metro Exodus. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Magic Battery

Zakoupením jednoduché aplikace Magic Battery si přijdete na parádní nástroj, který přijde vhod každému jablíčkáři. S pomocí tohoto nástroje můžete na jednom místě sledovat stav baterie u vašeho příslušenství Apple a dalších Bluetooth zařízení připojených k samotnému Macu.

  • Původní cena: 49 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Magic Battery stáhnete zde


NetWorker Pro

Aplikace NetWorker Pro pochází od stejného vývojáře jako výše zmiňovaný program Magic Battery. Tento nástroj je ale zaměřený na síť a síťová připojení, o čemž vás bude informovat rovnou z horního menu baru. Konkrétně vám zobrazí informace o stavu připojení, IP adrese, provozu a podobných.

  • Původní cena: 49 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci NetWorker Pro stáhnete zde


Comic Strip Factory

Odjakživa rádi tvoříte a už jste se někdy v minulosti pokoušeli o vlastní komiks, anebo byste se do tohoto rádi pustili? Jestli jste si alespoň na část odpověděli ano, pak by vám mohla přijít vhod aplikace Comic Strip Factory, která je přesně pro tyto účely stvořena. Jak to celé vypadá a funguje naleznete v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 779 Kč
  • Aktuální cena: 499 Kč

Aplikaci Comic Strip Factory stáhnete zde


SkySafari 6

Jestliže se zajímáte o astronomii, nebo byste naopak rádi začali, zbystřete. V takovém okamžiku by se vám mohla parádně hodit aplikace SkySafari 6, která je navíc nyní k dostání zcela zdarma. Tento program funguje jakožto vaše osobní planetárium a dokáže vám poskytnout cenné a stručné informace o planetách, hvězdách, vesmírných objektech a podobně.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: 79 Kč

Aplikaci SkySafari 6 stáhnete zde


Metro Exodus

V rámci dnešní akce je na herní platformě Steam k dostání nesmírně populární a oblíbená FPS hra Metro Exodus, která si vás dokáže získat svým post-apokalyptickým prostředím a otevřeným světem. Jedná se o pokračování legendárního prvního dílu, ve kterém uprchnete z trosek moskevského metra a vydáte se na nezapomenutelnou výpravu. Konkrétně budete objevovat ruskou divočinu a potýkat se s nepředstavitelnými monstry, což je doplněno skvělým příběhem.

  • Původní cena: 29,99 €
  • Aktuální cena: 11,99 €

Aplikaci Metro Exodus stáhnete zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více