Zavřít reklamu

Cover Desk: Desktop Utility, iScherlokk, Clock Dock, iCollections a Transport Fever 2. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Cover Desk: Desktop Utility

Po delší době do akce opět zamířila oblíbená a nesmírně praktická aplikace Cover Desk: Desktop Utility, která se hodí především studentům, přednášejícím a lidem nahrávajícím tutoriály či jiné záznamy obrazovky. Tento program totiž dokáže v okamžiku skrýt všechny položky z vaší plochy, díky čemuž se nemusíte obtěžovat se zdlouhavým úklidem.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Cover Desk: Desktop Utility stáhnete zde


iScherlokk

Stává se vám někdy, že na vašem disku nemůžete najít nějaké potřebné soubory? V takovém případě může přijít vhod aplikace iScherlokk, která dokáže extrémně rychle a efektivně prohledat celé úložiště. Pro dosažení maximální efektivity prohledává napříč reálnými soubory namísto indexů, které využívá například nativní Spotlight.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci iScherlokk stáhnete zde


Clock Dock

V rámci dnešní akce si také můžete pořídit poměrně zajímavou aplikaci Clock Dock, která je k dostání za poloviční cenu. Tento program primárně slouží pro zobrazování času v relativně atraktivní podobě, a to konkrétně rovnou z Docku. To navíc skvěle doplňuje samotný design, kdy ikonka může připomínat například Apple Watch (viz galerie).

  • Původní cena: 49 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Clock Dock stáhnete kliknutím zde


iCollections

Máte často na vaší ploše nepořádek a už vás nebaví jej neustále uklízet? V takovém případě byste mohli ocenit praktickou a jedinečnou aplikaci iCollections, která dokáže perfektně předělat celou vaši plochu. V níže přiložené galerii si můžete prohlédnout, jak program vůbec funguje a co vše zvládne.

  • Původní cena: 699 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci iCollections stáhnete zde


Transport Fever 2

Dnešní článek si zakončíme poměrně zajímavou strategickou a manažerskou simulací s názvem Transport Fever 2. Jak už navíc samotný název napovídá, v této hře se budete věnovat přepravě, kdy konkrétně zasednete jako ředitel dopravní společnosti. Vaším úkolem tedy bude vybudovat kvalitní dopravní infrastrukturu a zajistit, že vaše firma bude prosperovat.

  • Původní cena: 39,99 €
  • Aktuální cena: 19,99 €

Aplikaci Transport Fever 2 stáhnete zde

Diskuze k článku

celý text





Čtěte více