Zavřít reklamu

GO Office 2021, Tipard MTS Converter – MP4/MOV, Hot Simple Image Viewer, SkySafari 6 a Car Mechanic Simulator 2018. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

GO Office 2021

Dnes se v akci objevila poměrně zajímavá aplikace GO Office 2021, která funguje jakožto alternativa za kancelářský balíček Microsoft Office. Tento nástroj si jednoduše poradí s vytvářením a úpravou Word, PowerPoint i Excel dokumentů, přičemž kopíruje podobu programů od Microsoftu.

  • Původní cena: 1 050 Kč
  • Aktuální cena: 249 Kč

Aplikaci GO Office 2021 stáhnete zde


Tipard MTS Converter – MP4/MOV

Jak již samotný název napovídá, aplikace Tipard MTS Converter – MP4/MOV se dokáže postarat o převádění videosouborů napříč nejrůznějšími formáty. Program navíc funguje jednoduše a vám pouze stačí vybrat video, následně zvolit formát, do kterého byste jej chtěli převést a o zbytek se postará nástroj za vás.

  • Původní cena: 299 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Tipard MTS Converter – MP4/MOV stáhnete zde


Hot Simple Image Viewer

Minulý týden jsme vás informovali o slevě na aplikaci Hot Simple Image Viewer, jejíž cena klesla ze 129 korun na 25 korun. Vývojáři se nyní rozhodli dát program k dispozici zcela zdarma. Tento nástroj funguje jakožto prohlížeč obrázků, kdy si můžete projít například všechny snímky ze složky, jednoduše mezi nimi přepínat pomocí šipek a podobně.

  • Původní cena: 25 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Hot Simple Image Viewer stáhnete zde


SkySafari 6

Jestliže se zajímáte o astronomii, případně byste rádi začali, může vám v tom skvěle pomoct aplikace SkySafari 6. Program by šlo přirovnat k osobnímu planetáriu, kdy si budete moci prohlédnout jednotlivé vesmírné objekty, planety, souhvězdí, satelity a další. Jak to celé vypadá a funguje naleznete v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: 79 Kč

Aplikaci SkySafari 6 stáhnete zde


Car Mechanic Simulator 2018

Máte rádi auta a už jste někdy uvažovali nad tím, jaké by to asi bylo, kdybyste si otevřeli vlastní dílnu? V takovém případě byste rozhodně neměli přehlédnout současnou 65% slevu na hru Car Mechanic Simulator 2018, ve které se zhostíte role mechanika. Vaším úkolem tedy bude auta nejen opravovat, ale zároveň také lakovat, vylepšovat a testovat. Zvládnete z malé dílny postavit síť oblíbených a kvalitních autoservisů?

  • Původní cena: 19,99 €
  • Aktuální cena: 6,99 €

Aplikaci Car Mechanic Simulator 2018 stáhnete zde

.