Zavřít reklamu

Lossless Photo Squeezer – Reduce Image Size, Fiery Feeds, Batch Photo Resizer, Live Wallpapers a Cities: Skylines. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Lossless Photo Squeezer – Reduce Image Size

Stažením aplikace Lossless Photo Squeezer – Reduce Image Size si přijdete na parádní nástroj, který se hodí především lidem, kteří častokrát pracují s obrázky a například je nahrávají na web. Tento program se totiž dokáže postarat o jejich kompresi, díky čemuž dojde ke zmenšení jejich velikosti. Je však nutné dodat, že program není k dispozici pro systém macOS Catalina a novější.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Lossless Photo Squeezer – Reduce Image Size stáhnete zde


Fiery Feeds

Aplikace Fiery Feeds vám pomůže se čtením nejrůznějších příspěvků na internetu. Jedná se totiž o praktickou čtečku, která dokáže dát veškerá média dohromady. Články si zde tak můžete odložit a později je všechny nalézt na jednom místě. Jak to vypadá a funguje naleznete v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 779 Kč
  • Aktuální cena: 349 Kč

Aplikaci Fiery Feeds stáhnete zde


Batch Photo Resizer

Jak již samotný název napovídá, aplikace Batch Photo Resizer si dokáže poradit s hromadnou změnou rozměrů v případě vašich fotografií. Aby toho ale nebylo málo, tak si nástroj zároveň poradí s jejich hromadným přejmenováním a převáděním napříč jednotlivými formáty.

  • Původní cena: 25 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Batch Photo Resizer stáhnete zde


Live Wallpapers

Napadlo vás někdy, že byste si na tapetu nastavili takzvaně živou tapetu, která je animovaná a neustále v pohybu? Přesně tohle vám umožní aplikace Live Wallpapers, která vám několik takovýchto snímků zpřístupní. Ty vám následně mohou pomoct s produktivitou i relaxací.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 49 Kč

Aplikaci Live Wallpapers stáhnete zde


Cities: Skylines

Jestliže se řadíte mezi milovníky her, ve kterých je vaším hlavním úkolem vybudovat město, pak už jste určitě slyšeli o Cities: Skylines. V této hře je totiž vaším úkolem se postarat o tvorbu perfektního města, ve kterém funguje vše, jak má. Nečekejte ale, že se jedná o něco snadného. Čeká na vás spousta nástrah, které rozhodně nebude snadné překonat.

  • Původní cena: 27,99 €
  • Aktuální cena: 6,99 €

Aplikaci Cities: Skylines stáhnete zde

.