Zavřít reklamu

Disk Clean Pro, EPSViewer Pro, Disk Analyzer Pro, Dalo a American Truck Simulator. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Disk Clean Pro

Pokud vás trápí přeplněné úložiště, se kterým si tak úplně nevíte rady, tak by mohla přijít vhod aplikace Disk Clean Pro. Tento nástroj dokáže proskenovat disk vašeho Macu a případně smazat nepotřebné soubory, staré logy, nedokončená stahování a další balast, který jen zbytečně zabírá místo.

  • Původní cena: 629 Kč
  • Aktuální cena: 449 Kč

Aplikaci Disk Clean Pro stáhnete zde


EPSViewer Pro

Zakoupením aplikace EPSViewer Pro získáte parádní nástroj, s jehož pomocí si můžete otevřít různé grafické soubory. Tento program si konkrétně poradí se soubory ve formátu EPS, PDF, SVG, AI, PS a řadou dalších, které následně dokáže v případě potřeby převést.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci EPSViewer Pro stáhnete zde


Disk Analyzer Pro

Další nástroj, který slouží pro pročištění vašeho úložiště a je dnes k dostání se slevou, je Disk Analyzer Pro. Tato aplikace funguje velice podobně jako výše zmiňovaný program Disk Clean Pro. Nejprve tedy zanalyzuje samotný disk vašeho Macu a následně dokáže odstranit nepotřebný balast.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: 179 Kč

Aplikaci Disk Analyzer Pro stáhnete zde


Dalo

Jestliže hledáte nástroj, který by dokázal podpořit vaši produktivitu, tak byste se měli přinejmenším podívat na aplikaci Dalo. Tento program funguje jakožto správce vašich úkolů a získat si vás dokáže svým nesmírně jednoduchým a intuitivním uživatelským prostředím. Rozdílem oproti podobným aplikacím ale je, že v případě tohoto nástroje si nenastavujete žádné deadliny či priority – vše zkrátka vyřešíte podvědomě.

  • Původní cena: 299 Kč
  • Aktuální cena: 249 Kč

Aplikaci Dalo stáhnete zde


American Truck Simulator

Včera jsme vás informovali o slevě na oblíbenou hru Euro Truck Simulator 2. Za zvýhodněnou cenu si každopádně na herní platformě Steam můžete nyní pořídit i sourozence s názvem American Truck Simulator, který nabízí prakticky stejný herní zážitek. Konkrétně se tedy zhostíte role řidiče kamionu, přičemž vaším úkolem bude vozit náklad z místa A do místa B. Zároveň se také budete snažit o vybudování vlastní přepracování společnosti, tudíž musíte najmout vlastní řidiče. Jak pak také z názvu vyplývá, náklad budete vozit po Americe, konkrétně tedy po slunné Kalifornii, písečné Nevadě a také si prohlédnete Grand Canyon v Arizoně.

  • Původní cena: 19,99 €
  • Aktuální cena: 4,99 €

Aplikaci American Truck Simulator stáhnete zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více