Zavřít reklamu

Super Denoising – Photo Noise Reduction, Incredibox, Our Galaxy, InstaPDF a The Long Dark. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Super Denoising – Photo Noise Reduction

Jak již samotný název napovídá, aplikace Super Denoising – Photo Noise Reduction vám dokáže pomoci s vylepšením vašich fotografií. Tento nástroj si konkrétně poradí s odstraněním otravného šumu, čehož dosáhne úpravami ISO a dalších hodnot. Jak to pak celé vypadá a co vše program umí naleznete v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Super Denoising – Photo Noise Reduction stáhnete zde


Incredibox

Po delší době se ve slevě znovu objevila populární a nesmírně zajímavá hra Incredibox. V tomto titulu totiž povedete skupinu takzvaných beatboxerů a budete tedy tvořit hudbu. Jednoduše si zvolíte jeden z osmi stylů, který je vám nejblíže a následně se do toho pustíte. Skládání je nesmírně jednoduché a váš výsledný mix můžete dokonce sdílet s vašimi přáteli.

  • Původní cena: 99 Kč
  • Aktuální cena: 49 Kč

Aplikaci Incredibox stáhnete zde


Our Galaxy

V rámci dnešní akce si můžete zcela zdarma stáhnout edukativní aplikaci Our Galaxy, která potěší každého, kdo se zajímavá/rád by se začal zajímat o svět astronomie. Program konkrétně ve 3D vizualizuje známý vesmír, kde vám dokáže zobrazit známé vesmírné objekty, hvězdy a další.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Our Galaxy stáhnete zde


InstaPDF

Pokud pracujete především s dokumenty ve formátu PDF, mohla by se vám hodit aplikace InstaPDF. S její pomocí totiž můžete se zmiňovanými soubory snadno pracovat. Program vaše dokumenty dokáže automaticky zálohovat/synchronizovat, upravovat, anotovat, snadno sdílet a podobně.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci InstaPDF stáhnete zde


The Long Dark

Řadíte se mezi milovníky akčních, survivalových her s otevřeným světem? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak by ve vaší knihovně rozhodně neměl chybět titul The Long Dark. V této hře se ocitnete v prázdné chatce, kdy jen z dálky slyšíte vytí vlků. Bohužel vám ale dochází jídlo a vy se tak musíte vydat na prozkoumávání severské, zasněžené krajiny, kde na vás čeká řada překážek a nebzepčí. Vaším úkolem bude objevovat tento svět a především přežít. Titul před vás nebude stavit žádné nemrtvé ani podobné příšery, ale pouze prosté nástrahy samotné Matky Země.

  • Původní cena: 24,99 €
  • Aktuální cena: 8,24 €

Aplikaci The Long Dark stáhnete zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více