Zavřít reklamu

Folder Icons, Photo Eraser, SnipNotes, Disk Space Analyzer: Inspector a Bumpr. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Folder Icons

Nudí vás standardní ikonky složek na vašem Macu? Díky aplikaci s názvem Folder Icons můžete tyto nudné obrázky složek vyměnit za mnohem zábavnější obrázky. Folder Icons nabízí bohatou knihovnu nejrůznějších ikonek pro složky, ze kterých si určitě vyberete.

Photo Eraser

S pomocí aplikace Photo Eraser můžete v rychlosti odstranit jakýkoliv nevyžádaný objekt ve vašich fotografiích. Tento nástroj si tedy konkrétně poradí s retušováním, kdy vám pouze stačí označit danou oblast, kterou byste si přáli ze snímku vymazat a o zbytek se postará program za vás.

SnipNotes

V rámci dnešních slev si můžete přijít na aplikaci SnipNotes – Clever Notebook. Tento program funguje jakožto váš osobní sešit, který můžete využít pro zapisování nejrůznějších dokumentů či nápadů. Nechybí ani možnost formátování textu, používání obrázků a další. Veškeré záznamy jsou automaticky synchronizovány v rámci iCloudu a vaše nápady si můžete rychle zapisovat rovnou z horního menu baru.

Disk Space Analyzer: Inspector

Aplikace Disk Space Analyzer: Inspector je užitečným a spolehlivým nástrojem, který vám pomůže zjistit, které soubory či složky (filmové soubory, hudební soubory a další) využívají váš hard disk vašeho Macu nejvíce.

Bumpr

Aplikace Bumpr se hodí především vývojářům, kteří například pracují s hned několika prohlížeči. Pokud totiž bude tento program aktivní a vy klepnete na jakýkoliv odkaz, tak se otevře dialogové okno tohoto nástroje, které se vás zeptá. v jakém prohlížeči se má odkaz otevřít. Stejně pak funguje i s e-mailovými klienti.

.