Zavřít reklamu

Každý z nás se ve svém pracovním, osobním či studijním životě neustále setkává s obrovským množstvím nejrůznějších úkolů a povinností, které je zapotřebí splnit. Někdy ale může být těžké se k jejich plnění správně motivovat, případně si je všechny zapamatovat. App Store naštěstí pro tyto účely nabízí celou řadu aplikací, a my si v dnešním článku představíme pět z nich.

FacileThings

Aplikace FacileThings je klientem pro stejnojmennou GTD (Get Things Done) platformu. S pomocí této aplikace můžete snadno třídit vaše úkoly a povinnosti na základě pětistupňového systému podle toho, jak vás zaujaly, jaký je jejich význam, jaký si od nich slibujete výsledek atd. Celá platforma je opravdu velmi propracovaná. Prvních 30 dní si systém můžete vyzkoušet bezplatně, pokud vás zaujme a bude přínosem pro vaši produktivitu a tím pádem i příjem, jedná se určitě o výhodnou investici.

Aplikaci FacileThings stáhnete bezplatně zde.

OmniFocus

Aplikace OmniFocus se u mnoha uživatelů těší opravdu velké oblibě, a není se vůbec čemu divit. Nabízí spoustu skvělých funkcí pro plnění, zadávání a správu úkolů, a to jak individuálních, tak i skupinových. OmniFocus nabízí řadu nástrojů pro delegaci úkolů na jednotlivé členy skupiny, pro sdílení úkolů, přiřazování štítků, priorit, a mnoho dalšího.

Aplikaci OmniFocus stáhnete bezplatně zde.

2Do

Aplikace s názvem 2Do nabízí tak trochu jiný přístup k zadávání, správě a plnění vašich každodenních úkolů všeho druhu. Ve velice jednoduchém a přehledném uživatelském rozhraní nabízí tento užitečný pomocník řadu skvělých funkcí, díky kterým se budete moci soustředit na to, co je pro vás nejdůležitější. 2Do vám dává při svém používání zcela volnou ruku, a to jak při pojmenovávání úkolů, tak také při nastavování jejich jednotlivých parametrů.

Aplikaci 2Do stáhnete bezplatně zde.

Google Tasks

Pokud jste si oblíbili nástroje od Googlu a zároveň od své aplikace pro plnění úkolů nepožadujete žádné složitosti, můžete určitě sáhnout po Google Tasks. Tato aplikace je dokonale přehledná, geniálně jednoduchá, a najdete v ní veškeré základní funkce, které jsou nezbytně nutné pro správu vašich každodenních povinností. Google Tasks je navíc zcela zdarma.

Aplikací Google Tasks stáhnete bezplatně zde.

Todoist

Todoist také patří mezi populární aplikace pro zadávání a plnění úkolů. Najdete zde vše potřebné pro perfektní naplánování vašich každodenních úkolů, samozřejmostí jsou také funkce pro spolupráci a sdílení jednotlivých bodů. K jednotlivým úkolům můžete přidat podrobnosti, jako je čas, místo, nebo osoby, Todoist umožňuje také tvorbu opakovaných úkolů a zadávání různých priorit. Aplikace Todoist nabízí integraci s většinou funkcí v iOS a skvěle spolupracuje také s řadou dalších aplikací včetně kalendáře.

Aplikaci Todoist stáhnete bezplatně zde.

.