Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Kolekce filmů s Markem Wahlbergem

Služba iTunes tento víkend potěší fanoušky Marka Wahlberga, kterým přináší balíček snímků s tímto hercem. V balíčku najdete tituly Pot a krev, Čtyři bratři, Loupež po italsku, The Gambler a Odstřelovač. U všech snímků najdete český dabing i titulky.

Kolekci filmů s Markem Wahlbergem stáhnete za 565 korun zde.

Vřískot: Kolekce 3 filmů

Pokud fandíte svérázným teenage vyvražďovačkám z režisérské dílny Wese Cravena, máme pro vás tip na kolekci tří snímků s legendárním Ghostfacem v hlavní roli. Ve sbírce najdete filmy Vřískot 1, Vřískot 2 a Vřískot 3. Filmy Vřískot 1 a Vřískot 3 jsou k dispozici i v češtině, film Vřískot 2 je v angličtině.

Trilogii Vřískot stáhnete za 299 korun zde.

Zoolander: Kolekce 2 filmů

V roce 2001 spatřil světlo světa snímek Zoolander, ve které Ben Stiller ztvárnil hlavní roli modela Dereka Zoolandera. Film se v roce 2016 dočkal sequelu, a vy nyní máte možnost pořídit si oba snímky za zvýhodněnou cenu. Oba filmy, obsažené v balíčku, nabízí české titulky i český dabing.

Filmy Zoolander stáhnete za 149 korun zde.

Cloverfield: Kolekce 2 filmů

Snímky Cloverfield (Monstrum) a Ulice Cloverfield 10 jsou napínavé a velmi svérázné. Pokud si libujete v tematice apokalypsy a atmosféře tajemna, určitě byste jim měli dát šanci. V této kolekce nalezenete snímek Cloverfield (Monstrum) a snímek Ulice Cloverfield 10. Film Monstrum je v anglickém znění, u titulu Ulice Cloverfield 10 naleznete český dabing i titulky.

Dvojici filmů Cloverfield stáhnete za 149 korun zde.

Dannyho parťáci – filmová kolekce

Máte rádi chytré a zábavné filmy ze série Dannyho parťáci? Pak vás na iTunes jistě potěší kolekce, která obsahuje filmy Dannyho parťáci, Dannyho parťáci 2, Dannyho parťáci 3 a Debbie a její parťačky. Filmy Dannyho parťáci a Debbie a její parťačky nabízejí český dabing i titulky, u ostatních filmů je anglické znění.

Filmovou kolekci Dannyho parťáci stáhnete za 716 korun zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.