Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Spider-Man – kolekce 2 filmů

Tento víkend si přijdou na své také příznivci nového zpracování Spider-Mana v podání Toma Hollanda. V tomto balíčku naleznete zábavné akční snímky Spider-Man: Návrat domů a Spider-Man: Daleko od domova. Oba nabízené filmové tituly nabízí jak český dabing, tak i české titulky.

Kolekci filmů o Spider-Manovi zakoupíte za 329 korun zde.

Balíček 4 strašidelných filmů

Rádi se u svých televizních obrazovek bojíte a líbí se vám, když vás při sledování filmů příjemně mrazí v zádech? Pak byste si neměli nechat ujít kolekci čtyř strašidelných snímků. Jedná se o tituly Tíché místo (angličtina, české titulky), Kořist (angličtina, čeština, české titulky), Overlord (angličtina) a Řbitov zviřátek (angličtina, čeština, české titulky).

Balíček 4 strašidelných filmů zakoupíte za 399 korun zde.

Kolekce 3 filmů Spy Kids

Tato kolekce zaručeně potěší zejména mladší diváky. V balíčku 3 filmů ze série Spy Kids najdete snímky Spy Kids : Špion v akci (angličtina, české titulky), Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů (angličtina, čeština) a Spy Kids 3-D: Game Over (angličtina).

Kolekci 3 filmů Spy Kids zakoupíte za 349 korun zde.

Vřískot – kolekce 3 filmů

Pokud fandíte svérázným teenage vyvražďovačkám z režisérské dílny Wese Cravena, máme pro vás tip na kolekci tří snímků s legendárním Ghostfacem v hlavní roli. Ve sbírce najdete filmy Vřískot 1, Vřískot 2 a Vřískot 3. Filmy Vřískot 1 a Vřískot 3 jsou k dispozici i v češtině, film Vřískot 2 je v angličtině.

Trilogii snímků Vřískot zakoupíte za 349 korun zde.

Best Picture – kolekce 5 filmů

Máte rádi oscarové snímky? Připomenout si některé z oceněných filmů můžete díky pětici snímků, které jsou nyní na iTunes k dostání za zvýhodněnou cenu. Jedná se o filmy Tahle země není pro starý (2007), Čistá duše (2003), Americká krása (1999), Forrest Gump (1995) a Cena za něžnost (1983). Kromě Americké krásy a Ceny za něžnost nabízí všechny filmy české titulky i dabing.

Balíček 5 oscarových filmů zakoupíte za 599 korun zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více