Zavřít reklamu

V oficiálním obchodě Applu objevila zcela nová kolekce sluchátek Beats Studio 3 Wireless. Tento populární model se dočkal čtyř nových barevných variant, které jsou od včerejšího večera v omezené míře k dispozici. Není zcela jasné, jestli jde o trvalou, nebo časově omezenou nabídku.

Apple novou barevnou kolekci pojmenoval Skyline a sluchátka Beats Studio 3 jsou v ní k dispozici ve čtyřech nových barevných variantách. Jedná se o křišťálově modrou, pouštní písek, půlnočně černou a stínově šedou. Jen poslední zmiňovaná barevná varianta momentálně nabízí konkrétní datum dodání, a to během dvou až tří následujících pracovních dní. Tři zbylé varianty zatím dostupné nejsou, k objednání budou připravené „brzy“. Všechny barvy disponují zlatými akcenty v podobě zlatě vybarvených detailů a loga Beats.

Kromě barvy se jinak nic nezměnilo a to jak ve specifikacích, tak v ceně, která je stále nastavena na bezmála devět tisíc korun. Zájemci tedy dostanou stále stejný zvukový projev, stále stejný čip W1 a všechny další funkce a specifikace, které se u tohoto loni představeného modelu objevily. Obrázky nových modelů si můžete prohlédnout v galerii výše, nebo přímo na oficiálním webu společnosti Apple – přímý odkaz zde.

Beats Studio 3 Wireless Skyline Collection FB

Velký fanoušek Applu a technologií obecně. Ať už jde o počítače, konzole, audio, video a všechno ostatní, co se kolem toho motá.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.