Zavřít reklamu

Zatímco v pondělí nás Apple překvapil vydáním nových iPadů a včera aktualizací iMaců, dnes společnost přišla s novinkou v podobě druhé generace AirPods. Po boku bezdrátových sluchátek se potichu začala prodávat také jarní kolekce řemínků pro Apple Watch a krytů na iPhone.

Jarní kolekce řemínků pro Apple Watch

V letošní jarní nabídce najdeme silikonové, kožené i nylonové řemínky, stejně jako oblíbené sportovní řemínky řady Nike. Silikonové řemínky ze speciálního vysoce funkčního fluoroelastomeru s kolíčkovým zapínáním seženete nyní na webu Applu v mátové, delftsky modré a papájové barvě, a to za jednotnou cenu 1490 korun. Za stejnou cenu jsou pak k sehnání jarní řemínky Nike s typickou perforací, novými barevnými variantami je kombinace černé a hyperfialové, jemně tyrkysová a smrkově šedá.

Provlékací sportovní nylonové řemínky se zapínáním na suchý nově vyšly v papájové, popelavě modré, mátové a šeříkové barvě. Každý z řemínků stojí 1490 korun. Nylonovou verzi řemínků přinesla i značka Nike, a to ve smrkově šedé, jemně tyrkysové. hyperfialové, sněhově bílé a černé barvě.

Kožené řemínky s magnetickým nebo nerezovým zapínáním nabízí Apple nově v barevných variantách chrpově modrá, šeříkově modrá, a temně oranžová, a to jak v hladké, tak i ve vlnité kůži, pocházející z tradiční italské koželužny. Kožené řemínky stojí na webu Applu 4290 korun.

Jarní kryty pro iPhone

Jarního designu se u Applu dočkaly jak silikonové, tak i kožené kryty pro iPhone. Nabídku silikonových krytů pro iPhone XS rozšířil Apple o delftsky modrou, papájovou a mátovou. Pro iPhone XS Max nabízí Apple nově kožená pouzdra Folio v chrpově modré, temně oranžové a šeříkově modré barvě. Novinku v podobě pískově růžové se dočkaly i kryty Smart Battery Case. Silikonový kryt je k sehnání za 1190 korun, kožený za 1390 korun, Smart Battery Case pak za 3490 korun.

Všechny novinky si můžete prohlédnout zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více