Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Tiché místo – kolekce 2 filmů

Z původně jednoho hororového snímku Tiché místo z roku 2018 se o dva roky později stala dvoudílná filmová série. Tu si nyní za zvýhodněnou cenu můžete pořídit v balíčku, který obsahuje snímky Tiché místo (angličtina, české titulky) a Tiché místo: Část II (angličtina, čeština, české titulky.

Kolekci 2 filmů Tiché místo stáhnete za 499 korun zde.

Spy Kids – kolekce 3 filmů

Tato kolekce zaručeně potěší zejména mladší diváky. V balíčku 3 filmů ze série Spy Kids najdete snímky Spy Kids : Špion v akci (angličtina, české titulky), Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů (angličtina, čeština) a Spy Kids 3-D: Game Over (angličtina).

Kolekci 3 filmů Spy Kids stáhnete za 349 korun zde.

The Fockers Trilogie

Oblíbili jste si komediální filmy ze série „Fotr je lotr“ s Benem Stillerem a Robertem DeNirem? Pak vás jistě potěší skutečnost, že na iTunes máte možnost výhodně zakoupit balíček tří titulů – jedná se o tituly Fotr je lotr (2000), Jeho fotr, to je lotr (2004) a Fotři jsou lotři (2010). Všechny tři snímky nabízejí český dabing i titulky.

Trilogii The Fockers stáhnete za 299 korun zde.

Annabelle – Kolekce 3 filmů

Patříte spíše mezi fanoušky hororových filmů? Pokud mezi vaše oblíbené strašidelné náměty patří děsivá panenka Annabelle, můžete si na iTunes stáhnout balíček, který obsahuje filmy Annabelle, Annabelle 2: Zrození zla a Annabelle 3. Filmy Annabelle a Annabelle 2: Zrození zla obsahují český dabing i titulky, u snímku Annabelle 3 najdete pouze české titulky.

Kolekci 3 filmů Annabelle stáhnete za 799 korun zde.

Trilogie Návrat do budoucnosti

Sci-Fi komedie Návrat do budoucnosti se v osmdesátých letech minulého století stala obrovským hitem, který se v letech 1989 a 1990 dočkal dvou svých pokračování. Trojice filmů o cestovateli časem Martym McFlyeovi čítá tituly Návrat do budoucnosti (1985), Návrat do budoucnosti II (1989) a Návrat do budoucnosti 3 (1990). Všechny tři snímky jsou v angličtině.

Trilogii Návrat do budoucnosti stáhnete za 299 korun zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více