Zavřít reklamu

Mochi

Mochi je aplikace pro studenty i pro ty, kteří se třeba učí cizí jazyk. S její pomocí si můžete vytvořit výukové kartičky – takzvané flashcards – a přizpůsobit je na míru vašim potřebám. Mochi funguje offline i online, nabízí podporu Markdown, umožňuje ke kartičkám přidávat nejrůznější obsah, podporuje kreslení a spoustu dalšího.

Aplikaci Mochi stáhnete bezplatně zde.

Numi

Numi je minimalistická, ale skvěle fungující kalkulačka pro Mac. Umí si poradit nejen se základními a mírně komplexnějšími výpočty, ale také s převody měn a jednotek. Funguje na základě jednoduchých příkazů, které dokáže automaticky chytře zpracovat. Navíc na vašem Macu nezabere zbytečně mnoho místa.

Aplikaci Numi stáhnete bezplatně zde.

Overflow

Overflow je aplikace, která vám usnadní a zefektivní práci na vašem Macu. Můžete ji použít k rychlému a snadnému spouštění vámi vybraných aplikací, ukládání záložek, otevírání dokumentů nebo složek. V Overflow budete mít vždy o všem dokonalý přehled, a vyhnete se tak zbytečně zaplněnému Docku nebo nepřehledné ploše.

Aplikaci Overflow stáhnete zde.

Start

Ke spouštění aplikací můžete na vašem Macu využít také aplikaci Start. S její pomocí můžete nejen spouštět aplikace, ale také otevírat dokumenty, složky nebo webové adresy. Aplikace nabízí podporu pro klávesové zkratky, a díky ní vám odpadne složité vyhledávání a další akce.

Aplikaci Start stáhnete zde.

Cider

Na závěr našeho výběru přinášíme tip pro milovníky hudby. Cider je multiplatformní aplikace, která vám umožní poslech a správu hudby z Apple Music. Nabízí také integraci s Last.FM, Discordem nebo třeba Spotify. Umožňuje aktivace vylepšení zvuku, nabízí funkci ekvalizéru, a je možné ji také ovládat na dálku.

Aplikaci Cider stáhnete zde.

.