Zavřít reklamu

3D tiskárny se stávají stále dostupnějšími, a s tím také roste komunita jejich uživatelů. Různé tiskárny umí vytvořit různé věci, ostatně s těmi největšími lze postavit třeba dům, s těmi běžnějšími pak klidně užitečné příslušenství pro vás iPhone. Tady tedy najdete 5 doplňků pro iPhone, které si můžete vytisknout na 3D tiskárně v pohodlí svého domova.

Pouzdro na iPhone 13 

Samozřejmě si můžete v různých e-shopech koupit bezpočet variant stylů a podob různých pouzder a krytů pro svůj iPhone, stejně tak si ale můžete vytisknout i své řešení. V tomto případě tedy samozřejmě to převzaté. Toto pouzdro sice může vypadat trochu robustně, na druhou stranu ale skvěle ochrání každý iPhone 13. Jeho přesahující boky pak chrání i displej zařízení.

Model pouzdra pro iPhone 13 stáhnete zde 

Zesilovač zvuku pro iPhone 13 

Co se týče reprodukce zvuku, dělá Apple v každé další generaci svého iPhonu značné pokroky. Možná ale i tak nemusíte být s hlasitostí iPhonu 13 nebo iPhonu 13 Pro spokojeni. Tento zesilovač však dokáže svou konstrukcí zesílit zvuk až o 20 %. Vytisknete si ho doma a nepotřebujete utrácet za žádné Bluetooth reproduktory. Ne že by je tedy toto řešení nahradilo, jistě ale budete z výsledné reprodukce překvapeni.

Model zesilovače zvuku pro iPhone 13 stáhnete zde 

Stojánek na iPhone 

Pokud vlastníte iPhone 13 Pro Max, můžete si pro něho vytisknout poměrně důmyslně vymyšlený stojánek na stůl – ať už ten v kanceláři nebo u postele. Do stojánku se vejde telefon i v krytu, a je podpírán na dvou místech pro ideální jeho stabilitu. Horní podpěra je přitom umístěna mezi objektivy fotoaparátu a MagSafe, takže díky výřezu ve stojánku v něm můžete své zařízení i nabíjet. Úhel stojánku je pak 20 stupňů. Výřez ve spodní části má navíc poskytnout prostor zvuku, který se při přehrávání může odrážet od stolu a tím poskytnul lepší zážitek z poslechu.

Model stojánku na iPhone 13 Pro Max stáhnete zde 

Stojan pro iPhone 13 a AirPody 

Když už jsme u těch stojánků, tak tento vám umožní vložit do něho nejen iPhone, ale rovnou i AirPody. Jedná se o poměrně masivní a tím pádem i stabilní stojan, který poskytuje prostor pro obě zařízení, přičemž tvůrce u něho uvádí, že po vložení napájecího kabelu v něm můžete zařízení i nabíjet. Vepředu najdete prostupy pro reproduktory, vzadu pak odlehčení sloužící k větrání. 

Stojan 4

Model stojanu pro iPhone 13 a AirPody stáhnete zde 

Dock pro iPhone a Apple Watch 

Pokud se vám nelíbí, jak se vám po stole válí napájecí kabely pro vaše Apple zařízení, můžete je jednoduše organizovat s tímto dockem. Ten je určen pro iPhony podporující bezdrátové nabíjení, a to zejména pro řady 12 a 13, které již disponují technologií MagSafe. Hned vedle pak můžete umístit své Apple Watch.

Model docku pro iPhone a Apple Watch stáhnete zde 

.