Zavřít reklamu

The Forgiven

Bohatí Londýňané David a Jo Henningerovi (Ralph Fiennes a Jessica Chastainová) se při cestě marockou pouští na opulentní víkendový večírek starého přítele stanou účastníky tragické nehody s místním dospívajícím chlapcem. Po pozdním příjezdu do velkolepé vily, kde právě zuří bujarý večírek, se manželé pokoušejí incident ututlat za součinnosti místní policie. Když však přijede chlapcův otec, který se domáhá spravedlnosti, je připravena půda pro napjatý kulturní střet, v němž se David a Jo musí vyrovnat se svým osudovým činem a jeho zdrcujícími důsledky.

  • 79,- vypůjčení, 329,- zakoupení
  • Angličtina, české titulky

Film The Forgiven pořídíte zde.

Pozvánka do pekla

Po smrti své matky a bez příbuzných podstoupí Evie (Nathalie Emmanuel) test DNA… a objeví dlouho ztraceného bratrance, o jehož existenci neměla tušení. Její nově nalezená rodina ji pozve na okázalou svatbu na anglickém venkově, kde se nejprve se nechá svést svůdným aristokratickým hostitelem. Když však odhalí zvrácená tajemství v historii své rodiny a znepokojivé úmysly skrývající se za jejich hříšnou štědrostí, promění se její návštěva v noční můru a boj o přežití.

  • 79,- vypůjčení, 329,- zakoupení
  • Angličtina, české titulky

Film Pozvána do pekla pořídíte zde.

Divnosvět

Celovečerní akční a dobrodružná komedie Divnosvět od Walt Disney Animation Studios představuje legendární průzkumnickou rodinu Cladeových, která se snaží proletět skrz neprobádaný, zrádný, a především divný podzemní svět. Doprovází je barvitá posádka obří vzducholodi, rošťácký tvor přezdívaný Flek a třínohý pes. Společně musí čelit nejen neznámému prostředí, ale i mnoha prapodivným a všežravým tvorům. Původní animovaná laskavá komedie inspirovaná klasickými dobrodružnými příběhy mapuje vztah tří generací rodiny Cladeových, které musí vyřešit vzájemné neshody a společně překonat nástrahy nádherného, avšak i velmi nebezpečného Divnosvěta. Film Divnosvět režíroval Don Hall, autorem scénáře je Qui Nguyen a producentem byl Roy Conli.

  • 329,- zakoupení
  • Čeština, české titulky

Film Divnosvět pořídíte zde.

Gone in the Night

Po příjezdu na odlehlou chatu v sekvojových lesích najdou Kath (Winona Ryder) a její přítel (John Gallagher Jr.) na místě záhadný mladý pár (Owen Teague a Brianne Tju) – pronájem byl zřejmě dvakrát obsazen. Protože nemají kam jít, rozhodnou se s těmito cizinci sdílet chatu. Když její přítel s mladou ženou záhadně zmizí, Kath začne být posedlá a pověří dalšího člověka (Dermot Mulroney), aby našel vysvětlení jejich náhlého rozchodu – pravda je však mnohem podivnější, než si kdy dokázala představit.

  • 79,- vypůjčení, 329,- zakoupení
  • Angličtina, české titulky

Film Gone in the Night pořídíte zde.

Bromates

Když se nejlepší kamarádi – ačkoli jsou to naprosté protiklady – Jonesie a Sid rozejdou se svými přítelkyněmi ve stejnou dobu, rozhodnou se nastěhovat k sobě v mylné snaze pomoci si navzájem překonat rozchod. Spolu s jejich přáteli Angry Mikem a Runway Davem se věci rychle přesouvají od zlomeného srdce k veselí, životu a potenciálně i smrti.

  • 79,- vypůjčení, 329,- zakoupení
  • Angličtina, české titulky

Film Bromates pořídíte zde.

.