Zavřít reklamu

Spolu s koncem dalšího týdne vám na stránkách Jablíčkáře přinášíme tipy na novinky z programové nabídky streamovací služby HBO GO. Tentokrát si přijdou na své milovníci pixarovských Aut, těšit se ale můžete také na Lvího krále nebo třeba na Jacka Reachera.

Auta 2

V pokračování oblíbeného animáku se nerozluční kamarádi – hvězda závodních aut Blesk McQueen a otlučený odtahovák Burák – vydávají za moře na světový pohár Grand Prix. Ten, kdo ho vyhraje, se stane nejrychlejším autem světa. Cesta na šampionát je však plná děr, objížděk a mnoha veselých překvapení, například když se Burák připlete do mezinárodní špionáže. Rozdováděný Burák tak nebude vědět co dřív, jestli pomáhat Bleskovi se závodem anebo se věnovat přísně tajné misi, jež vede britský špión. Díky tomuhle dobrodružství se bude Burák prohánět ulicemi v Evropě i v Japonsku a sledovat ho bude celý svět.

Lví král

Zbrusu nový snímek Lví král od studia Disney, jenž zrežíroval Jon Favreau, se odehrává v africké savaně, kde se narodil budoucí panovník všeho živého. Malý lví princ Simba zbožňuje svého otce, lvího krále Mufasu, a připravuje se na svou budoucí vládu. Avšak ne všichni se z malého Simby radují. Mufasův bratr Scar, původní následník trůnu, spřádá své vlastní, temné plány. Souboj o Lví skálu plný intrik, dramat a po nečekané tragédii skončí Simbovým vyhnanstvím. Za pomoci dvou nových přátel musí Simba dospět a stát se tím, kým je mu souzeno být. Film díky využití nejmodernějších technologií oživuje naše milované postavy dosud nevídaným způsobem.

Ratatouille

Ve vtipném animovaném dobrodružství Ratatouille sní krysák jménem Remy o tom, že se stane vyhlášeným kuchařem. Nenechá se zviklat výtkami ostatních členů rodiny ani očividnými potížemi, jimž musí čelit krysa toužící po kariéře v oboru, který hlodavce přímo nenávidí. Když ho okolnosti vrhnou do pařížské luxusní restaurace, kterou proslavil jeho kuchařský vzor Auguste Gusteau, Remy brzy zjistí, že pokud jste krysa a někdo vás uvidí, může vám v kuchyni jít doslova o život. Remy vytvoří bizarní spojenectví s podřadným vynašečem odpadků Linguinim, který mimoděk objeví Remyho úžasné nadání. Uzavřou dohodu, čímž odstartují vzrušující sled humorných zápletek, působivých zážitků a těch nejnepravděpodobnějších triumfů, které obrátí pařížský kulinářský svět vzhůru nohama. Remy váhá, zda má následovat své sny, nebo se vrátit k předchozímu životu obyčejné krysy. Pozná skutečný význam přátelství a rodiny, i jaké to je nemít jinou možnost, než být tím, kým doopravdy je – krysou, která se chce stát šéfkuchařem.

Jack Reacher: Poslední výstřel

Šest výstřelů. Pět mrtvých. Jedno centrum města uvrženo do stavu teroru. Ale policie během několika hodin případ vyřeší: případ lehký jako facka. Tedy až na jednu věc. Obviněný totiž prohlásí: „nemáte skutečného pachatele“, a potom dodá: „přiveďte mi Reachera“. A samozřejmě, že bývalý armádní vyšetřovatel Jack Reacher přijde. Toho střelce přece zná – je to trénovaný armádní odstřelovač, který téměř nikdy nemine. Reacherovi je jasné, že něco není v pořádku – a tak se z naprosto jasného případu stává výbušná kauza. Reacher se spojí s krásnou mladou obhájkyní, s níž se přibližuje k nepříteli, jehož nikdy předtím neviděl. Reacher ví, že jediný způsob, jak ho dostat, je vyrovnat se jeho bezohlednosti a mazanosti – a pak ho krok za krokem zneškodnit.

Mia se chce mstít

Mladou herečku Miu udeří její přítel. To je poslední kapka. Mladá žena se přestěhuje zpátky domů a začne plánovat pomstu. Rozhodne se natočit erotickou nahrávku, kterou pošle svému bývalému násilnickému příteli. Musí jen najít muže, se kterým by svůj plán zrealizovala. V tu chvíli se věci zkomplikují. Mia bude mít příležitost přehodnotit názory na různé aspekty svého života, minulosti a také násilí. Cesta za pomstou přivede mladou herečku k nebývalé citové krizi.

.