Zavřít reklamu

Spolu s koncem dalšího týdne vám na stránkách Jablíčkáře přinášíme tipy na novinky z programové nabídky streamovací služby HBO GO. Tento víkend se můžete těšit na polyamorní příběh Vztah ve třech, sci-fi Ona nebo třeba thriller Smrt čeká všude.

Vztah ve třech

Nena a Drew jsou šťastní novomanželé, jejichž vztah naruší setkání s Olivií. Jejich vzájemná přitažlivost je nepopiratelná, ale když se ocitnou v milostném trojúhelníku, mají problém vypořádat se s komplikacemi neobvyklého polyamorního vztahu. Všichni tři si zvykají na nový život a postupně posouvají hranice svých očekávání, když zjišťují, kdo jsou, co chtějí a jak mají milovat v tak bouřlivé době. Tento zábavný a srdceryvný milostný příběh zkoumá úzkosti, která formují generaci, a oslavuje odvahu nezbytnou k navázání opravdových lidských pout.

Smrt čeká všude

Snímek je napínavým příběhem elitních vojáků, kteří mají jedno z nejnebezpečnějších povolání na světě – uprostřed bojové vřavy deaktivují bomby. Když se nový seržant James (Jeremy Renner) ujme špičkového pyrotechnického týmu, překvapí své dva podřízené, Sanborna a Eldridge (Anthony Mackie a Brian Geraghty) tím, že je vtáhne do smrtelné hry městských bojů. James se chová tak, jako by mu nedocházelo, že může zemřít. Oba muži se ze všech sil snaží svého nového velitele udržet pod kontrolou. Ve městě kolem nich se však rozpoutá naprostý zmatek a Jamesova skutečná povaha se ukáže způsobem, který všechny z nich navždy poznamená.

Ona

Děj snímku „Ona“ se odehrává v Los Angeles v blízké budoucnosti. Theodore (Joaquin Phoenix) je komplikovaný a citlivý muž, který se živí psaním dojemných osobních dopisů pro druhé. Se zlomeným srdcem po rozpadu dlouholetého vztahu se začne zajímat o nový, pokročilý operační systém, který představuje zcela unikátní a intuitivní bytost. Po jeho instalaci se Theodore seznamuje se „Samanthou“, umělou inteligencí s milým ženským hlasem, která má zajímavé postřehy, je citlivá a překvapivě vtipná. Její potřeby a nároky se zvyšují společně s těmi jeho a křehké přátelství se mění ve skutečnou lásku.

Justine

Justine (Tallulah Haddonová) je velmi inteligentní mladá žena se silnými sklony k sebedestrukci. Spolu se svým oddaným přítelem Peachem (Xavien Russell) se dusí ve světě, který nedává smysl, a jediným zdánlivým únikem z beznaděje je pro ni alkohol. Pěstounka Leanne (Sian Reese-Williamsová) a lékař (Steve Oram) se ji snaží začlenit zpátky do společnosti. Justine si však až příliš dobře uvědomuje, co jí tato společnost může nabídnout, a odmítá hrát podle pravidel. Pak ale potká Rachel (Sophie Reidová) a náhle má štěstí, lásku a budoucnost na dosah. Dokáže však vyléčit svou bolest, překonat vnitřní démony a otevřít dveře naději?

Okupace Země

Sci-fi příběh nabitý velkolepými speciálními efekty a napínavými akčními scénami se odehrává dva roky po mezigalaktické invazi na Zemi, kdy se přeživší brání útočníkům v zoufalé pozemní bitvě. Obětí denně přibývá a hnutí odporu spolu s nečekanými spojenci spřádá plán, který by mohl konečně ukončit globální válku. Vesmírní vetřelci se rozhodli ovládnout naši planetu a začíná osudový závod o záchranu lidstva…

.