Zavřít reklamu

Spolu s koncem dalšího týdne vám na stránkách Jablíčkáře přinášíme tipy na filmové novinky z programové nabídky streamovací služby HBO Max. Tentokrát vás čeká například animovaná Addamsova rodina 2, starý dobrý Blade Runner, a milovníky závodění zase jistě potěší dokument Senna.

Addamsova rodina 2

Oblíbená strašidelná rodinka je zpět! Morticia a Gomez s jistým znepokojením sledují, jak jejich děti dospívají a začínají se vyhýbat rodinným večeřím a dalším podobným aktivitám. Proto se rozhodnou utužit rodinná pouta a vydají se na poslední dovolenou.

Balkonový film

Dokument HBO Max z dílny uznávaného režiséra Pawła Łozińského, který se na lidi dívá z balkonu. Autor oslovuje obyvatele čtvrti nebo náhodné kolemjdoucí, klade jim otázky, hovoří s nimi o tom, jak se vyrovnávají se životem.

Blade Runner

Příběh se odehrává v blízké budoucnosti, kdy věda pokročila a společnost začala vyrábět replikanty, kteří jsou od lidí k nerozeznání. Těm je však po krvavé vzpouře v jedné mimozemské kolonii zakázán vstup na Zemi pod trestem smrti…

Senna
Dokumentární film o brazilském jezdci formule jedna Ayrtonu Sennovi, který celkem třikrát vyhrál mistrovství světa F1 a zemřel v pouhých čtyřiatřiceti letech.

Sbal prachy a vypadni

Čtyři flákači z londýnského East Endu vykoumali, jak vyhrát balík peněz v kartách. Místo toho teď ale vězí až po uši v dluzích.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.