Zavřít reklamu

Spolu s koncem dalšího týdne vám na stránkách Jablíčkáře přinášíme tipy na novinky z programové nabídky streamovací služby HBO Max. Tentokrát na vás čeká například apokalyptická komedie Jak to skončí, vášnivý Blue Valentine nebo krátkometrážní animák Wallace a Gromit: Otázka chleba a smrti.

Svět na kraji světa

Dojemná romance se odehrává na severovýchodě Ameriky v 19. století a sleduje čtveřici postav, která bojuje nejen s přírodními živly, ale také s trýznivou izolací.

Wallace a Gromit: Otázka chleba a smrti

Wallace a jeho pes Gromit se pustili do nového podnikání: otevřeli si pekárnu s názvem „Top Bun“. Má to ale jeden háček – ostatní místní pekaři jeden po druhém mizí… Bude Walace dalším z nich?

Hořkost

Rachel a Mark se potkají na svatbě společného známého a vášnivě se zamilují. Pořídí si dům a dceru a Rachel doufá, že spolu budou žít šťastně až navěky… ovšem jen do té doby, než Rachel, čekající jejich druhé dítě, odhalí Markovu nevěru.

Jak to skončí

V této pohodové apokalyptické komedii se svobodomyslná Liza připravuje na poslední večírek před koncem světa a vydává na zábavnou cestu po Los Angeles, na níž se setkává s řadou výstředních postav.

Blue Valentine

V tomto romantickém dramatu ztvárnili Ryan Gosling a Michelle Williams dvojici, která prožila ve svých dvaceti vášnivou lásku a o šest let později stojí tváří v tvář nelehkým výzvám manželství.

 

 

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.