Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Total Video Tools

Zakoupením aplikace Total Video Tools si přijdete na jednoduchý nástroj, s jehož pomocí můžete rychle a snadno upravovat vaše videa. Tento program si konkrétně poradí se střihem, spojením více videí dohromady, otočením a podobně. Mezi hlavní výhody se řadí přehledné uživatelské prostředí a podpora všech dnes nejpoužívanějších formátů.

  • Původní cena: 249 Kč (25 Kč)

Super Denoising – Photo Noise Reduction

Dnes se v akci objevila zajímavá aplikace Super Denoising – Photo Noise Reduction, s jejíž pomocí můžete vylepšit vaše fotografie. Tento nástroj si konkrétně poradí s odstraněním otravného šumu, čehož dosáhne úpravami ISO a dalších hodnot. Jak to pak celé vypadá a co vše program umí naleznete v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 249 Kč (25 Kč)

Journey of a Roach

Ve hře Journey of a Roach se podíváte na příběh dvou kamarádů švábů. Problém je ale v tom, že nad povrchem zemským došlo k nukleární válce, kvůli čemuž se ze Země vytratil život. Ale ne tak docela. Přežít dokázal právě hmyz, který navíc k tomu lehce zmutoval. Vy se proto vydáte objevovat svět, budete sbírat různé předměty a zažijete si zajímavý příběh.

  • Původní cena: 179 Kč (25 Kč)

Recordam

S pomocí aplikace Recordam můžete v rychlosti zapnout nahrávání zvuku na vašem Macu. V tomto nástroji vám jednoduše stačí zvolit vstupní zařízení, ze kterého chcete nahrávat a následně už jen začít. Výsledné nahrávky navíc můžete v sekundě sdílet s vašimi přáteli, a to skrze možnosti, které vám nabídne systém macOS.

  • Původní cena: 99 Kč (49 Kč)

Speedio: Internet Speed Test

Jak již samotný název napovídá, aplikace Speedio: Internet Speed Test vám dokáže posloužit v případě potřeby otestování vašeho internetového připojení. Tento nástroj vám dokáže poskytnout informace o rychlosti stahování a nahrávání, stejně tak i o odezvě, jitteru, IP adrese a dalších.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)
.