Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Suzy Cube

Z hradu Cubeton bylo zákeřně odcizeno veškeré zlato. Jediným, kdo ho může získat zpět, je Suzy Cube. Vydejte se na cestu za zlatem v zábavné a svižné trojrozměrné plošinovce s více než 40 jedinečnými levely.

  • Původní cena: 6,59 € (0,65 €)

Little Witch in the Woods

Hra s názvem Little Witch in the Woods vypráví příběh malé Ellie, čarodějnické učnice. Společně s Elllie budete v této roztomilé a okouzlující hře objevovat a prozkoumávat mystický les, pomáhat jeho sympatickým obyvatelům a zakoušet každodenní život malé čarodějnice.

  • Původní cena: 13,29 € (11,96 €)

The Darkside Detective: A Fumble in the Dark

Ve hře The Darkside Detective: A Fumble in the Dark se přidáváte k detektivovi McQueenovi, a spolu s ním řešíte zapeklité záhady v uličkách Twin Lakes – čtyřiatřicátého nejstrašidelnějšího města v Americe. Čeká vás zde celkem šest mrazivých případů, které nemůže vyřešit nikdo jiný než vy.

  • Původní cena: 11,49 € (8,04 €)

Summer Catchers

Vydejte se na velkolepou a okouzlující dobrodružnou cestu ve hře Summer Catchers. Hra nabízí úchvatnou pohádkovou grafiku a zajímavý příběh, ve kterém při svém putování narazíte na řadu zajímavých prvků v krajině, překážek i stvoření.

  • Původní cena: 9,99 € (0,99€)

The Inner World

Řadíte se mezi milovníky 2D klikacích adventur, kde na vás čeká parádní příběh a spousta tajemství? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, rozhodně byste neměli přehlédnout titul The Inner World. V této hře se ocitnete v kůži novice, který má především dobré srdce. Spolu se zlodějkou Laurou se ale budete muset vydat na tajemné dobrodružství, jenž přinese řadu otázek a ještě více odpovědí.

  • Původní cena: 13,99 € (2,79 €)
Témata: , , , ,
.