Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Gorogoa

Gorogoa je logická hra, která celá stojí a padá na kartách a dlaždicích, které si hráč kombinuje a prozkoumává každý snímek, aby objevil spojení. U této hry se možná kvůli nejasným řešením několikrát rozčílíte, ovšem umělecká díla a skvělá hratelnost vás dokonale pohltí a zabaví.

  • Původní cena: 14,99 € (4,49 €)

SpeedRunners

Pokud se řadíte mezi milovníky kompetitivních závodních her pro více hráčů, pak je tady titul SpeedRunners přímo pro vás. V této hře se ocitnete v městě plném zločinců a vy sami budete hrát za jednoho ze superhrdinů. Abyste nad vašimi protivníky zvítězili, budete muset zvolit správný běh, překonávat překážky, používat bomby a spoustu dalších vlastností.

  • Původní cena: 14,99 € (3,74 €)

Deus Ex: Mankind Divided

Ve hře Deus Ex: Mankind Divided se ocitnete v roce 2029, kdy mechanicky vylepšení lidé žijí na okraji společnosti jako psanci. Vy se ocitnete v roli Adama Jensena, který mezi tyto lidi spadá a leží před ním nelehký úkol. Musí totiž využít svůj zbrojní arzenál spolu se svými superschopnosti k tomu, aby zabránil světovému spiknutí.

  • Původní cena: 29,99 € (4,49 €)

SimplePlanes

Rádi lepíte modely letadel? V této hře máte možnost sestavit letouny jednoduchým zaklapnutím jednotlivých částí do sebe, vytváření křídel a připojení motorů. Pokaždé se můžete posadit do kokpitu a vyzkoušet si, jak vámi vytvořený model létá. K dispozici je více než 250.000 letadel.

  • Původní cena: 11,49 € (5,74 €)

Universe Sandbox

Universe Sandbox je jednoduše simulátorem vesmíru. Můžete v něm experimentovat s galaxiemi i planetami, které můžete ničit a to vše navíc ve VR. Pro milovníky vesmíru jasná záležitost.

  • Původní cena: 24,99 € (20,99 €)
Témata: , , , ,
.