Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Unrailed!

Hra s názvem Unrailed! vás přenese do prostředí železnice. V této kooperativní hře bude vaším úkolem vybudovat rozsáhlou a fungující železniční síť, starat se o to, aby vše šlo tak, jak má, a neustále vylepšovat váš vlak.

  • Původní cena: 19,99 € (5,99 €)

Starbound

Starbound se dá jednoduše popsat jako Terrarie ve sci-fi kabátku. Budete prozkoumávat vesmír a přistávat na jednotlivé planety, na nich můžete stavět úkryt, vyrábět nástroje a sbírat nejrůznější suroviny. Mnoho obyvatel planet nebude zrovna přátelských, takže se připravte i na souboje o holý život.

  • Původní cena: 13,99 € (3,49 €)

Dawn of Man

Řadíte se mezi milovníky strategických her? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout právě probíhající akci na titul Dawn of Man. V této hře se přesunete v čase do doby kamenné, kde povedete skupinu prvních moderních lidí. Přesně proto budete muset zajistit potravu, vypořádat se s nejrůznějšími nástrahami a přežít.

  • Původní cena: 20,99 € (12,59 €)

NORCO

NORCO je dobrodružná výpravná adventura ve stylu poing & click. V této hře se můžete plně ponořit do ponurých předměstí a průmyslových oblastí jižní Louisiany. Ocitáte se v roli hlavního hrdiny, který po smrti matky postrádá svého bratra Blakea. Ve snaze jej najít musíte pronásledovat uprchlého androida skrz prapodivná zákoutí předměstí New Orleans.

  • Původní cena: 14,99 € (7,49 €)

Peglin

Pokud máte rádi tahové roguelike RPG hry, možná vás v naší dnešní nabídce zaujme titul Peglin. V této hře putujete kouzelným světem, ve kterém musíte získávat a správně využívat nejrůznější schopnosti, a s využitím taktického a strategického myšlení se pokusit přežít co nejdéle.

  • Původní cena: 16,49 € (14.01 €)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.