Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma či ve slevě v době psaní článku.

This War of Mine

Ve většině her s válečnou tématikou se nacházíte v roli hrdiny, který zcela změní sled veškerých událostí a zachrání svět. This War of Mine na to jde ale trošku jinak. V této hře se totiž ocitáte v roli prostého občana státu, jehož země je právě ve válce. Vaším úkolem je zajistit dostatek potravy pro vaši skupiny a přežít. Zvládnete to?

  • Původní cena: 18,99 € (3,79 €)

Running With Rifles

Znáte Call of Duty, Battlefield nebo Counter-Strike? Tak si některou z těchto her představte z top-down pohledu a získáte RUNNING WITH RIFLES. V ní na vás čeká open world a mnoho RPG možností pro vašeho vojáka. Díky otevřenému světu si určité vlastní cestu a rozhodnutí napříč kampaní. Můžete prozkoumat stovky zajímavých míst a měst, najít tucty zbraní a zahrát si v online režimu, kooperaci či proti AI.

  • Původní cena: 14,99 € (2,99 €)

Icewind Dale: Enhanced Edition

Ve hře s názvem Icewind Dale: Enhaned Edition znovu ožívá klasický RPG žánr, ovšem v podání, které potěší i hráče s modernějšími požadavky. V tomto titulu se ocitnete v dávno zapomenutých severních říších, kde se usadili pouze ti nejtvrdší obyvatelé. Vaším úkolem bude přežít mezi nebezpečnými zvířaty a samozřejmě se nevyhnete různým úkolům.

  • Původní cena: 15,99 € (4,79 €)

The Witness

Jestliže se řadíte mezi milovníky logických her, které vám skutečně dokáží zavařit mozek, pak byste se měli přinejmenším podívat na hru The Witness. V této hře se totiž vžijete do svého charakteru, který se z ničeho nic probudí na zcela opuštěném ostrově. Problémem je, že si nic nepamatujete a před vámi leží spoustu záhad. Zvládnete je rozlousknout?

  • Původní cena: 36,99 € (9,24 €)

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition

Pokud máte rádi klasické Tycoon hry a horské dráhy, tak vám tato aplikace udělá radost. RollerCoaster Tycoon® 3 kombinuje zábavu horských drah a strategickou simulaci. V této hře můžete dokonce vybudovat rozsáhlé safari se zvířaty a dlouhé tobogány. Sledujte reakce vašich hostů na váš ultimátní zábavný park. Také můžete své jízdy vyzkoušet z pohledu návštěvníků.

  • Původní cena: 19,99 € (7,99 €)
.