Zavřít reklamu

Místa v cloudu není nikdy dost a zatímco jsme díky omezeným datovým tarifům stále daleko od náhrady fyzických úložišť cloudovými, pro spoustu příležitostí se hodí mít nějaké to místo na vzdálených serverech pro přístup z libovolného zařízení. Již dříve jsme vám ukazovali přehled současných cloudových služeb, ze kterého jste si mohli udělat obrázek, která z dostupných možností je pro vás nejlepší. Jedna  z nich, Box (dříve Box.net), má aktuálně zajímavou nabídku pro uživatele iOS.

Ti mohou totiž získat proti standardním 5 GB desetinásobek volného místa. Aby jste se k 50 GB cloudového úložiště zdarma dostali, stačí si pouze během nadcházejících 30 dní stáhnout aplikaci Box pro iPhone nebo iPad a přihlásit se z ní, případně zaregistrovat, pokud v této službě ještě nemáte účet. Po úspěšném přihlášení vám přijde mail potvrzující váš bonus v podobě 50 GB. Místo můžete využít například pro uložení kompletní hudební knihovny nebo knihovny fotografií, aniž byste zatěžovali váš stávající Dropbox.

Nabídka souvisí s vydáním nové aktualizace klienta pro iOS, který byl kompletně přepsán a výrazně změnil design ve stylu iOS 7. Aplikace kromě prohlížení uložených souborů a nahrávání fotografií disponuje například full-textovým hledáním i v obsahu dokumentů podobně jako Disk Google nebo možnosti uložit soubory lokálně. Služba funguje na podobném principu jako Dropbox, můžete sdílet odkazy ke svým souborům nebo s někým sdílet rovnou celou složku. Nechybí ani klient pro OS X a Windows.

Ačkoliv je akce časově omezená, získaných 50 GB vám zůstane nastálo.

[app url=“https://itunes.apple.com/cz/app/box-for-iphone-and-ipad/id290853822?mt=8″]

Zdroj: Lifehacker.com
.