Zavřít reklamu

App Store nabízí aplikace opravdu pro každého, milovníky módy nevyjímaje. Potřebujete nakoupit nové oblečení, případně zajímavé a originální kousky z druhé ruky? Zorientovat se v nejnovějších módních trendech? Nebo snad poradit, jak máte zkombinovat oblečení, které vám visí ve skříni? S aplikacemi z naší dnešní nabídky si zaručeně přijdete na své.

Vogue

Kdo by neznal módní bibli – časopis Vogue? Listování jeho papírovou podobou sice má své nezaměnitelné kouzlo, v mnoha ohledech je ale praktičtější – a ekologicky šetrnější – jeho digitální verze. V aplikaci Vogue Magazine si můžete zakoupit vybrané digitální verze mezinárodního vydání magazínu Vogue. Aplikace nabízí jak jednorázový nákup jednotlivých tak i možnost aktivace předplatného.

Aplikaci Vogue Magazine stáhnete bezplatně zde.

Vinted

Máte slabost pro originální kousky z druhé ruky? Pak by na vašem iPhonu neměla chybět aplikace Vinted. Kromě tradičních nízkonákladových „sekáčových“ kousků zde často seženete i originální značkovou módu, a to často za velmi výhodných podmínek. Součástí aplikace je také diskuzní fórum, kde můžete probírat nejen módu, ale celou řadu dalších oblastí.

Aplikaci Vinted stáhnete bezplatně zde.

Closet Love – Virtual Closet

Closet Love – Virtual Closet je povedená aplikace pro všechny, kteří si občas nevědí rady s tím, co na sebe, a jak zkombinovat svůj outfit. Aplikace vám umožňuje nafotit jednotlivé kusy oblečení z vašeho šatníku, a virtuálně si vyzkoušet jejich vzájemné kombinace. Vybrané sestavy si můžete také ukládat pro pozdější inspiraci, v aplikaci si můžete naplánovat také to, jak se v následujících dnech obléknete, případně si vytvořit outfity pro různé příležitosti.

Aplikaci Closet Love – Virtual Closet stáhnete bezplatně zde.

Pureple Outfit Planner

Na podobném principu jako výše zmíněná Closet Love funguje také aplikace Pureple Outfit Planner. Jednoduše si zde nafotíte své oblečení, a poté si můžete nechat zobrazovat automaticky vygenerované návrhy jeho kombinací. Aplikace umožňuje také vytvoření virtuálního šatníku nebo sledování kombinací oblečení ostatních uživatelů, případně sdílet vaše vlastní vydařené kombinace.

Aplikaci Pureple Outfit Planner stáhnete bezplatně zde.

Screenshop

Pokud stále tápete, jaký styl by pro vás byl ten pravý, můžete vyzkoušet aplikaci Screenshop. Můžete si zde vyzkoušet, které celebritě se po stránce vkusu nejvíce podobáte, nechat se inspirovat každodenními návrhy kombinací oblečení, procházet fotografie kousků, které vás zaujaly, a nacházet oblečení v podobném stylu, nebo si třeba nechat doporučit takový outfit, který bude co nejlépe odpovídat vašemu stylu a vkusu.

Aplikaci Screenshop stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více