Zavřít reklamu

CopyQ

CopyQ je pokročilý a užitečný správce schránky, který vám na vašem Macu umožní sledovat obsah schránky a ukládat jej do přizpůsobitelných karet. Uložený obsah můžete kdykoliv opět zkopírovat a vkládat jej přímo do dalších aplikací. CopyQ umožňuje třídění, úpravu a další práci s obsahem schránky, a můžete si také nastavit, jaký druh obsahu má aplikace automaticky ignorovat.

Aplikaci CopyQ stáhnete bezplatně zde.

dupeGuru

Důkladné odstranění duplicitních souborů je jedním z efektivních způsobů, jak na Macu uvolnit cenné místo na disku. K tomuto účelu vám může skvěle posloužit aplikace s názvem dupeGuru. dupeGuru je multiplatformní aplikace, která pracuje rychle, efektivně a spolehlivě, a umí si poradit se všemi typy obsahu. Dokáže skenovat jak obsah, tak i názvy položek, a je k dispozici i v češtině.

Aplikaci dupeGuru stáhnete bezplatně zde.

FinderGo

Pokud na Macu často přepínáte mezi nativním Finder a Terminálem, určitě se vám bude hodit tato povedená aplikace. Nese název FinderGo, a slouží jako rozšíření pro Finder, které vám umožní rychlý přechod do Terminálu. FinderGo nabízí také podporu pro iTerm a Hyper, a její ikonku si můžete umístit přímo do horní lišty v okně Finderu.

Aplikaci FinderGo stáhnete bezplatně zde.

DuplicateFinder

DuplicateFinder funguje podobně jako dříve zmíněná dupeGuru. Jedná se o macOS aplikaci, která vám umožní vyhledat ve specifické složce na vašem Macu veškeré duplicitní soubory. Stačí jen vybrat požadovanou složku, zadat cesty k souborům a názvy souborů, které chcete z výsledků vyloučit, a zahájit hledání duplicit.

DuplicateFinder

Aplikaci DuplicateFinder stáhnete bezplatně zde.

Clipy

Clipy je další užitečná macOS aplikace, která vám umožní efektivní práci s obsahem schránky na vašem Macu. Obsah schránky můžete ukládat do přehledných složek, kde s ním můžete následně libovolně pracovat a vkládat jej na další místa napříč systémem. Clipy nabízí podporu pro klávesové zkratky, možnost nahlédnutí do historie nebo třeba podporu některých mediálních souborů.

Aplikaci Clipy stáhnete bezplatně zde.

.